reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Roccat Kone - problémek

Deee-aN (3834)|23.3.2010 17:50
Zdravím!

Trošku jsem se švihnul přes kapsu a pořídil tuhle myšku. Mám ale trošku problém s instalací driverů.
Staženy nové z roccat.org, instalace proběhne a instalátor si vyžádá restart. Obrazovka zčerná, na ní jen takové to točítko, co kdysi bývalo přesýpacími hodinami. Install shield se kousne. Když to zruším, napíše to: "Volání vzdálené procedury se nezdařilo". Zkoušel jsem to s vypnutým firewallem i antiviry a také nic... Ve Správci mi to ukazuje MS ovladač, o driverech roccatu ani slovo. Podle manuálu se při instalaci kone odinstalují všechny předchozí drivery. Mám W7 64-bit a tyhle drivery by to měly zkousnout.
Ve Start menu mám položku Kone Driver, po jejímž odkliknutí se objeví žádost o aktualizaci driverů....
Myš funguje, jen se nedostanu k jejím rozšířeným nastavením...:(

Co jsem zkonil?
lexxxa (714)|23.3.2010 18:05
asi nejsi sam,nestudoval jsem to:notsure

nadejne vypada toto http://www.sevenforums.com/drivers/4737-mouse-roccat-kone-drivers-problem.html

a pak tohle,ale fakt netusim


http://forums.overclockers.co.uk/showthread.php?t=18032885

[SPOILER]1. Install the Kone driver.
2. Copy the file ‘Kone.inf’ from the directory ‘C:\Program Files (x86)\ROCCAT\Kone Mouse\64bit’ and paste it into the directory ‘C:\Windows \SysWOW64’.
3. In Device Manager, under ‘Mice and other pointing devices’ right click on the HID-compliant mouse and click ‘Update Driver Software’.
4. Click ‘Browse my computer for driver software’ and simply browse the directory ‘C:\Windows\SysWOW64’. The notification ‘The best driver software for your device is already installed’ should now appear.
5. Now execute the program ‘DPInst.exe’ in the directory ‘C:\Program Files (x86)\ROCCAT\Kone Mouse\64bit’. The installation process should now start.
6. Once the installation process is complete, a window with the following notification should appear: Driver Name ‘ROCCAT (USB-HID)’ and Status ‘Driver Updated’.
7. Click ‘Finish’.
8. The ROCCAT Kone driver tray icon should now appear.
9. Restart your PC.
10. The driver should now work without any problems.[/SPOILER]
Smeli (2302)|23.3.2010 18:16
Zkus je natáhnout z windows update (co vím, tak před měsícem sem je tahal odtamtud). A pak sem doinstalovával z roccat.org :notsure Ech, už nevím, ale fakčilo mi to všechno hnedka (Win7 x64)
Kauci (23)|23.3.2010 18:58
[quote=Smeli;361739]Zkus je natáhnout z windows update (co vím, tak před měsícem sem je tahal odtamtud). A pak sem doinstalovával z roccat.org :notsure Ech, už nevím, ale fakčilo mi to všechno hnedka (Win7 x64)[/quote]

Nic nenatahuj z windows,stáhni si z http://www.roccat.org poslední ovladače 1,41 a firmware 1,41 a klasicky nainstaluj.Ve správci se ukáže v zařízení standardu.Ikonu programu bys měl mít v oznamovací části panelu s chovanou,kde dvojklikem otevřeš menu ovladače,před instalací ovladače jede myš pod ovladačem microsoftu.Mám stejný systém jako ty a vše proběhlo bez problémů.Myš už mám asi půl roku a plná spokojenost.Napiš jestli se ti to podařilo.Ještě chci dodat,měl bys mít ve windows nataženy všechny všechny aktualizace.
Deee-aN (3834)|23.3.2010 19:10
[quote=Kauci;361751]Nic nenatahuj z windows,stáhni si z www.roccat.org poslední ovladače 1,41 a firmware 1,41 a klasicky nainstaluj.[/quote]
To dělám od začátku...
Ve správci se ukáže v zařízení standardu.Ikonu programu bys měl mít v oznamovací části panelu s chovanou,kde dvojklikem otevřeš menu ovladače,před instalací ovladače jede myš pod ovladačem microsoftu.Mám stejný systém jako ty a vše proběhlo bez problémů.Myš už mám asi půl roku a plná spokojenost.Napiš jestli se ti to podařilo.[/QUOTE]
... a tohle se pak nestane...:( Myš standardu HID tam je, ale na ovladačích MS.
Deee-aN (3834)|23.3.2010 19:17
Takže vyřešeno.... Pravý klik na "Kone Driver" ve Start menu a "Spustit jako správce"...:mistake Nikdy nic tohleto po mně nechtělo, až Roccat...:slug:slug:slug
Díky všem za rady!
Kauci (23)|23.3.2010 19:18
[quote=Deee-aN;361753]To dělám od začátku...
Ve správci se ukáže v zařízení standardu.Ikonu programu bys měl mít v oznamovací části panelu s chovanou,kde dvojklikem otevřeš menu ovladače,před instalací ovladače jede myš pod ovladačem microsoftu.Mám stejný systém jako ty a vše proběhlo bez problémů.Myš už mám asi půl roku a plná spokojenost.Napiš jestli se ti to podařilo.[/quote]
... a tohle se pak nestane...:( Myš standardu HID tam je, ale na ovladačích MS.[/QUOTE]

Instaluješ přímo z vebu a nebo máš ovladač stažený? a je to skutečně pro Kone a ne Valo?Z kontroluj to.
Deee-aN (3834)|23.3.2010 19:19
[quote=Kauci;361761]... a tohle se pak nestane...:( Myš standardu HID tam je, ale na ovladačích MS.[/quote]

Instaluješ přímo z vebu a nebo máš ovladač stažený? a je to skutečně pro Kone a ne Valo?Z kontroluj to.[/QUOTE]
Ovladače mám stažené, jsou pro Kone.:)
Kauci (23)|23.3.2010 19:28
[quote=Deee-an;361766]Ovladače mám stažené, jsou pro Kone.:)[/quote]

Tak ještě jednou.Jestli se ti něco z ovladače nainstalovalo tak to odinstaluj,PC vyčisti a restartuj.Máš-li nainstalovaný Total comander,spusť ho a proveď instalaci zněho.Měl bys ho dát do Program Files(x86) a to by v tom byl čert,aby to nefungovalo.[/QUOTE]

Tak co,už to chodí?
husky14 (4214)|23.3.2010 19:43
[quote=Kauci;361775]Tak co,už to chodí?[/quote]Umíš číst? :rolleyes:

A používej edit, nepatlej sem posty nad sebou....
Kauci (23)|23.3.2010 19:50
[quote=husky14;361780]Umíš číst? :rolleyes:

A používej edit, nepatlej sem posty nad sebou....[/quote]
Ty vždy umíš všechno hned?Číst se snad taky naučím.....
husky14 (4214)|23.3.2010 19:53
[quote=Kauci;361786]Ty vždy umíš všechno hned?Číst se snad taky naučím.....[/quote]No pro jistotu, post #6 :turtle