Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 64

Téma: PC opravář

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele miCHi
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od xmarek Zobrazit příspěvek
    Doporučuji si přečíst o členech komunity Pojeďte s námi do Liberce !!! . To je taky zajímavé počtení. Proti nim jsem úplný amatér.
    Ano, jsou to Michalovi potencionalni spoluucastnici zajezdu z okouna, na okounu byl driv Michal jako doma, ale pak mu mama vydala zakaz odpovidat, takze uz nemuze psat, aspon tak to bylo ne Miso?

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od miCHi Zobrazit příspěvek
    ja bych chtel zase delat potapece, co musi mit takovy potapec ? Urcite vsechno vodotesne, hodinky s mechanickym nebo quartzovym strojkem, musi mit vodotrysk? same otazky
    Já jsem četl, že podsvícení hodinek je vyrobeno z tritiaa tak by mě zajímalo, zda-li budeš potřebovat baterku (vždyť to přece svítí) a jestli nebudeš poškozovat přírodu, neboť tritium jak jsem slyšel je prý radioaktivní. A vůbec nemůže mi to poškodit zdravý ... myslíš, že bych mohl sepsat petici na zákaz používání tritia v hodinkách ... přeci nejsem žádná laboratorní myše.

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele miCHi
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od kevin00 Zobrazit příspěvek
    Já jsem četl, že podsvícení hodinek je vyrobeno z tritiaa tak by mě zajímalo, zda-li budeš potřebovat baterku (vždyť to přece svítí) a jestli nebudeš poškozovat přírodu, neboť tritium jak jsem slyšel je prý radioaktivní. A vůbec nemůže mi to poškodit zdravý ... myslíš, že bych mohl sepsat petici na zákaz používání tritia v hodinkách ... přeci nejsem žádná laboratorní myše.
    To by ti asi nejlepe vysvetlil Michal, ja se v tom nevyznam, on je pres ten podvodni svet - plavajici zeny, chobotnice, chapadla atd...petice je dobra vec, ale porad nevim co takovy potapec potrebuje a treba i jak se jim stane. Je mozne ze bych si treba napustil vanu, oblekl si neopren a tam usnul??? Byl bych pak pravy potapec?

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Panove jste ot .. tady je to o tom jak se stat OPRAVÁŘEM !!!! Takze si zalozte vlastni thread tykajici se potapeni a nedelejte v tom michalovi zmatek!

Banned
    Registrace
    Nov 2007

Já neříkám, že chci být opravářem. Mě zajímá co všechno musí splnit, aby se jím stal.

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od michal.kolesa Zobrazit příspěvek
    Já neříkám, že chci být opravářem. Mě zajímá co všechno musí splnit, aby se jím stal.
    Michale ... musí opravovat!

Banned
    Registrace
    Nov 2007

Graf v klidu.gif ukazuje, ukazuje stav uprostřed práce (nekolik hodin po prohlížení internetu, přáhrání několika videí na youtube, práci s PSPadem)

Graf aktulializace.gif ukazuje jak to vypadá těsně po restartu při aktulizaci MS Security essential.

P.S. Je snad chválihodné napřed sehnat informace a pak jít na živnostenský úřad, ne ?
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: aktualizace.gif 
Zobrazení: 373 
Velikost: 15.0 KB 
ID: 16272   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: v_klidu.gif 
Zobrazení: 372 
Velikost: 13.2 KB 
ID: 16273  

Obyvatel SHW
    Registrace
    Apr 2008

A co tymi obrazkami s pokecom ohladne task managera chcel autor povedat ?
    Naposledy upraveno uživatelem faugusztin: 29-03-2010 v 14:50 Důvod: Spresnenie

Obyvatel SHW Avatar uživatele Honza23
    Registrace
    Oct 2007

Ty stránky pojedem do Liberce jsou myšleny opravdu vážně nebo je to jen nějaká sranda ?
    Jinak by mě v životě nenapadlo,že by něco takovýho mohlo vzniknout. ale je to určitě moc hezký.

Banned
    Registrace
    Nov 2007

Čistil jsem NTB pomocí CCleaneru a když jsem odstraňoval "obnovení systému" tak jsem zjistil, že při aktulizaci MS security essential se bod obnovy vytváří.

To by vysvětlovalo proč to trvá tak dlouho.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od michal.kolesa Zobrazit příspěvek
    Čistil jsem NTB pomocí CCleaneru a když jsem odstraňoval "obnovení systému" tak jsem zjistil, že při aktulizaci MS security essential se bod obnovy vytváří.

To by vysvětlovalo proč to trvá tak dlouho.
    Pises do jineho vlakna lamko! Precti si nadpis, toto je KOLESAlni OT (PC opravar) a ja se ti snazim pomoct v "Kam si ukládá "virové" soubory MS Security Essential?"

OMG, co musi uzivatel udelat, aby dostal BAN ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

S Kolesou to máš marný,on si pořád mele tu svou pohádku a když mu nabídneš řešení tak to jeho máme nechce a nebo nedovolí.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od alliens_labs Zobrazit příspěvek
    máme nechce a nebo nedovolí
    Tos se ani nedivim. Tomu bych do ruky PC nedal, ani kdyby nefungovalo. Jeste by neco spapal, nebo se porezal...

PS: strcil bych cele vlakno do "odpadu".

Banned
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od durib Zobrazit příspěvek
    Pises do jineho vlakna lamko!
    OMLOUVÁM se, překlikl jsem se.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Ja byto to locknul a taky přesunul...vyřešeno

Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední