Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 53 z 53

Téma: Kam si ukládá "virové" soubory MS Security Essential?

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od r34ktor Zobrazit příspěvek
    Nj. V NTB je jsou osazeny dva 256MB moduly.
    No to mi posol bulvu ... On vyfotil jeden a ten samý modul, akorát z obou stran
    Tak to Ti přeji pevné nervy a hodně štěstí

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od kevin00 Zobrazit příspěvek
    No to mi posol bulvu ... On vyfotil jeden a ten samý modul, akorát z obou stran
    Že ten druhý (stále osazený v NTB) je také 256MB vyplývá z logiky věci. 512MB (viz dřívější screenshot) - 256MB = 256MB (po vyndání jednoho modulu se změna korektně detekuje).

Banned
    Registrace
    Nov 2007

Už jsme probrali lecos, ale kam si MS Security Essential ukládá dotové soubory obsahující hashe infikovaných souborů jsem se ještě nedozvěděl.

Omlouvám se za svůj mylný názor, že v NTB je pouze 1 paměťový modul. Umím uznat svojí chybu, když se zmýlím.

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od r34ktor Zobrazit příspěvek
    Že ten druhý (stále osazený v NTB) je také 256MB vyplývá z logiky věci. 512MB (viz dřívější screenshot) - 256MB = 256MB (po vyndání jednoho modulu se změna korektně detekuje).
    Tak mě je to jasné, já jen když jsem viděl to foto a popis "oboustranného" modulu, tak jsem šel do kolen ...

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od michal.kolesa Zobrazit příspěvek
    Už jsme probrali lecos, ale kam si MS Security Essential ukládá dotové soubory obsahující hashe infikovaných souborů jsem se ještě nedozvěděl.
    %AllUsersProfile%\Application Data\Microsoft\Microsoft Antimalware\Definition Updates

Banned
    Registrace
    Nov 2007

konečně, ale maličko vedle :-)
    Dík za nakopnutí

Já je mám zde

C:\Documents and Settings\All Users.WINDOWS\Data aplikací\Microsoft\Microsoft Antimalware\Definition Updates\

Už jsme tu probrali lecos tak ještě tuhle maličkost

Jaký je rozdíl mezi složkou "All Users" a "All Users.WINDOWS" ?

Mám XP Profesional SP3.

Obyvatel SHW
    Registrace
    Apr 2008

Kolesa, cas naucit sa anglictinu, casu mas dost.

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Microsoft\Microsoft Antimalware\Definition Updates, resp. na Windows 7 C:\ProgramData\Microsoft\Microsoft Antimalware\Definition Updates\.

Ale dokonca by stacilo, keby si vedel vyhladavat v google (prvy vysledok na vyhladavanie retazca "Security Essentials virove definice adresar") :
    http://blogs.technet.com/technetczsk...tials-mse.aspx
    Cuduj sa svete, co tam je :
    Na obsah aktualizace se můžete podívat i sami do adresáře:

ve Windows Vista a novějších:
    %ProgramData%\ Microsoft\Microsoft Antimalware\Definition Updates

ve Windows XP:
    %AllUsersProfile%\Application Data\Microsoft\Microsoft Antimalware\Definition Updates
    To by ale niekto nesmel byt lenivy naucit sa anglictinu, pripadne pouzivat Google.

All Users.WINDOWS tam mas preto, lebo si bol lenivy pri reinstalacii OS formatovat disk.

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

No myslim ze dotaz byl vyresen .. je nacase udelat tomu pritrz takze .. pan Kolesa bude vice pouzivat google a mene (nejlepe vubec) zakladat temata v jine sekci nez "volne temata". Take bych rad varoval pred neutuchajici touhou reagovat (sice s dobrym umyslem) do temat zalozenych jinymi cleny fora. Diky tomu ze kolesovy prispevky .. ktere jsou v drtive vetsine .. vlastne se nebojim pouzit slovo vzdy.. naprosto mimo misu a jsou psany se spetkou geniality silence ktera proste temer nikoho nenecha chladnym a nuti ho oteckarit se na jeho postovani patricne zamerim a budu ho zamerne potirat . LOCK

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-09-2013, 16:18
  2. Windows XP: Zmena v registrech systemu XP pro funkce "Slozky" a "Prejmenovani"
    Od Subtech v sekci OS Windows
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-09-2010, 23:08
  3. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-04-2010, 13:00
  4. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 29-08-2007, 23:09