Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 53

Téma: Kam si ukládá "virové" soubory MS Security Essential?

Banned
    Registrace
    Nov 2007

Prohledal jsem složky Program files, WIndows, Windows/system32, data aplikací, local setings a nikde nic

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Jako zájemce o PC Opravář by sis to mohl zjistit a najít sám,co ty na to?

Obyvatel SHW Avatar uživatele Sommer
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od alliens_labs Zobrazit příspěvek
    Jako zájemce o PC Opravář by sis to mohl zjistit a najít sám,co ty na to?
    To je pro Pána moc složité. O existenci Googlu nemá ani ponětí; navíc mám pocit, ze je nebetyčně LÍNÝ a raději bude zaspamovávat fórum a vymlouvat se na neznalost jazyka třeba...

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Co máš na mysli, když říkáš "virové" soubory MS Security Essential?

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od michal.kolesa Zobrazit příspěvek
    Prohledal jsem složky Program files, WIndows, Windows/system32, data aplikací, local setings a nikde nic
    Pokud něco nalezne a nejedná se zrovna o false positive :-) tak : Historie- Položky v karanténě.

Banned
    Registrace
    Nov 2007

soubory, které obsahují hashe virů

Starousedlík SHW
    Registrace
    Feb 2008

soubory, které obsahují hashe virů
    A na co ti to bude? Chces modifikovat nejaky vir?
    Jinak ty definicni soubory asi nebudou napsane v poznamkovem bloku, AV je urcite strezi jako ostriz a tak trochu pochybuji, ze se do nich vubec podivas.

Banned
    Registrace
    Nov 2007

Mě jenom zajímá jak jsou velké a kolik těch souborů je. Protože aktulizace mi trvá asi 5 minut a NTB je po tu dobu zcela nepoužitelný.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Kolesa a co kdyby sis nainstaloval antivir o kterým tohle víš kam si "své" soubory ukládá.Je mnoho antivirových programů,sám používám Eset Smart Security.

Banned
    Registrace
    Nov 2007

Bohužel, na mámin notebook nemůžu instalovat home verze, protože máma používá NTB k výdělečné činnosti a utrcet za antivir se jí nechce.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Tak ti doporučím tohle,je to ZADARMO: http://www.cz.o2.com/osobni/internet...tbezpecne.html
    Jinak Avast a AVG jsou taky zadarmo,ale to bys o tom asi musel vědět?

Banned
    Registrace
    Nov 2007

ale ne pro PC určené k výdělečné činnosti
    O F-security od O2 vím, to měl táta a po měsíci se mu seknul a házelo mu to nějaké okna, že platnost vypršela.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

ale ne pro PC určené k výdělečné činnosti
    O F-security od O2 vím, to měl táta a po měsíci se mu seknul a házelo mu to nějaké okna, že platnost vypršela.
    Tak si o tom taky přečti tohle:
    * antivirus, firewall a další funkce zdarma
    * jednoduché ovládání
    * rychlá reakce na nové viry
    * pravidelná aktualizace programu po celou dobu užívání zdarma
    * pro nové i stávající zákazníky
    Službu si můžete vyzkoušet v 60denní zkušební licenci nebo si rovnou aktivovat plnou verzi programuzdarma.
    Jinak je potřeba vědět co to přesně hlásilo za chybu.
    Jako PC opravář jsi tátovi měl zformátovat disk a nainstalovat čistý OS.Sám to radíš.
    Tak co kdyby sis ho na ntb dal?

Není umění si umět dohledat informace na internetu,ale bylo by i lepší nepokládat sem hloupé otázky,co si můžeš dohledat sám.

Banned
    Registrace
    Nov 2007

Máš pravdu, že nevím co to tátovi házelo za hlášky (notebook mi nepřivezl, abych se na něj koukl).

Ad formát disku

Ono je někdy skutečně rychlejší nainstalovat systém znova než skenovat disk a odvirovávat pomocí AV

Výhoda je v tom, že se "uklidí" bordel po softwaru, který se již nepoužívá a užiavtel byl líný ho odinsatlovat, uklidí se bordel různých zbytků po odinstalatorech. A antivir nemusí chytit všechno.

V diskuzi o antiviru jsou časté dotazy typu Antivir A mi nechytil co chyhtne antivir B

Uživatel obvykle nemá antivir v "portable" provedení. Jedna antivirová firma dokonce antivr v "portable" neprodává běžným lidem, ale pouze na IČO. což nechápu proč.

Nevýhoda je v tom, že se musí vše znova nastavit, naistalovat progrramy, které tam byli a nastavit je, a uživatel musí mít zálohovaná data.

Některé velké firmy na výrobu PC, když jím přijde PC na reklamaci, tak automaticky obnoví systém z paritition a pak teprve testují jestli se problém vyskytne a jestli má uživatel data zazálohavané je nezajímá.

Ad PC opravář

Můj obchodní zástupce by zákazníka na všechno co bych s PC dělal upozornil a můj obchodní zástupce by si vyžádal souhlas s formátorváním disku.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Ony velké firmy mají také poznámku o zálohování dat při obnově systému a nebo výměně HDD.

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-09-2013, 16:18
  2. Windows XP: Zmena v registrech systemu XP pro funkce "Slozky" a "Prejmenovani"
    Od Subtech v sekci OS Windows
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-09-2010, 23:08
  3. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-04-2010, 13:00
  4. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 29-08-2007, 23:09