reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Creative X-Fi Titanium - problém s ozvěnou přes mikrofon

febrik (17)|29.3.2010 14:41
Zdravím lidi, před třemi dny jsem si koupil zvukovou kartu Creative X-Fi Titanium do PCI-E a řeším jeden, pro mě dost zásadní, problém. Při pouštění čehokoliv přes repro je vše v pořádku, nádhernej čistej zvuk, možností nastavení plno a to je možná taky část problému. Při zapojení mikrofonu do předního panelu slyším ozvěnu jak na bednách, tak ve sluchátkách. Přepokládám, že za to může zapnutý odposlech nějakýho šílenýho kanálu creativu What u hear, ale já zaboha nemůžu přijít na to, kde se toho odposlechu zbavit. Zkoušel jsem to zakázat v zařízeních záznamu zvuku, ale to nepomáhá, jsem z toho už dost nešťastnej. Jestli máte někdo zkušenost, tak se o ní podělte, i když to určitě bude nějaká maličkost, jen jsem prostě slepej :)

Zvukovku mám posazenou na:

Intel Core i7-930
Gigabyte X58A-UD7
Win7 64bit

Díky všem.
faugusztin (453)|29.3.2010 14:54
Nemas nahodou v nastaveniach mikrofonu (Control Panel>Sound, zalozka Recording, dany mikrofon, Properties, zalozka Listen) zaskrtnutu polozku Listen to this device ?
febrik (17)|29.3.2010 15:14
[quote=faugusztin;363372]Nemas nahodou v nastaveniach mikrofonu (Control Panel>Sound, zalozka Recording, dany mikrofon, Properties, zalozka Listen) zaskrtnutu polozku Listen to this device ?[/quote]
To mě taky napadlo, ale kontroloval jsem všechny zařízení, tzn. mikrofon, repráky i What u hear a nikde nemám ten odposlech aktivovanej.
febrik (17)|29.3.2010 17:31
Tak už jsem doma, planej poplach. V creative console launcheru jsou možnosti (jezdci) pro aktivaci mikrofonu/line in, midi, digital-in a microphone FP (což je, jak jsem pochopil, front panel) a pak tam je jezdec s hlavičkou REC, kde se vybírá zařízení, přes které fungujete. Jakmile je aktivní některý ze čtyř uvedených kanálů, tak je ten kanál odposlouchávanej a v tom byl celej zakopanej pes. Takže jak jsem psal - byla to kravina, jenom si s tím ještě trošku vyhrát :)