Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: asus wl-500gP pomoc

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

ahojte všichni .... potřeboval bych od vás radu ... mam wl-500gp router .. a asi 2 roky mi chodil upe v pohodě .. ale pak jsem si řekl že bych mohl nahrát novej firmware .. tak jsem to udělal .. no a od tý doby mi nenajde wan ... prostě ve statusu mi píše že je disconnect ... v ip config mam nastavenou automatickou IP .. zkoušel jsem i statickou ale bez výsledku sice napíše připojen ale internet nikde ... no ale jinak jsem tam zkoušel dám všemožný druhy firmware různý verze jak od olega nebo asusu .. bez výsledku pořád stejné ... potřtebuji pomoct jestli je to firmwarem nebo v nastavení ... moc děkuju
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

jo a ještě něco jsem zapomněl :-D ... když připojím kabel od modemu ne do wan .. (tam to nejede ) ... ale do normálního Lan portu tak mi net běhá .. ale nechytnu ho na wifi

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Imho .. kabel z modemu musis dat ircite do wan a modem znova nakonfigurovat. Mimochodem internet pouzivas od koho?

Manual: http://www.czechcomputer.cz/support-...?&l=CZ&os=null
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: router.jpg 
Zobrazení: 106 
Velikost: 27.2 KB 
ID: 16288  

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Citace Původně odesláno od pas!k Zobrazit příspěvek
    Imho .. kabel z modemu musis dat ircite do wan a modem znova nakonfigurovat. Mimochodem internet pouzivas od koho?

Manual: http://www.czechcomputer.cz/support-...?&l=CZ&os=null
    no ... včera jsem na to po 3 dnech přišel ... připadám si jak idiot ... mam net od upc a bylo to jak říkáš ... nakonfigurovat modem... restartovat ho a on si načte Mac adresu ... nechápu proč mě to nenapadlo dřív ... ale dik moc :-)

Podobná témata

1. UPC net nejde s ASUS WL-500gP v2....surne!
    Od hihinko v sekci Sítě
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 21-04-2011, 23:25
  2. ASUS WL-500gP + UPC
    Od JuraS. v sekci Sítě
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 07-09-2010, 09:56
  3. Tiskárny: MP540 přes USB na ASUS WL-500Gp s DD-WRT
    Od Mailen v sekci Periferie
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 15-07-2009, 14:32
  4. ASUS WL-500Gp s DD-WRT v24_SP1