Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 46

Téma: Síť po spuštění Windows

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Mám Windows 7, ale tento problém jsem měl už na PC s WinXP (už nevím jak jsem ho vyřešil tenkrát). Po spuštění Windows není můj počítač připojen k síti, na internet se nedostanu. Musím vždycky "Připojení k místní síti" zakázat a pak zase povolit, aby vše šlapalo jak má. Je to dost otravná záležitost. Reinstal ovladačů síťovky jsem bez výsledku zkoušel. I need help
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006

Možná nějaká zrada v systému. Napadá mě, když tu kartu dáš do jiného PCI slotu (a vytvoříš tak vlastně další síťové připojení), problém zůstává?

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Jedná se o integrovanou síťovou kartu na základní desce...

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od Sinistar Zobrazit příspěvek
    Jedná se o integrovanou síťovou kartu na základní desce...
    Pouzivas ovladace od microsoftu (ty co si windows nainstalovaly samy), nebo jsi stahnul aktualni primo od vyrobce?

Kam se pripojujes? Na router? Co takhle natavit IP napevno a neziskavat ji z DHCP?

Mel jsem podobnej problem, ale delalo to jen po probrani ze spanku/hibernace a bylo to jetou deskou - reseni by bylo za cca 100kc koupit sitovku do PCI, ale zkus ovladace a pockal bych jeste pokud nekoho jinyho nenapadne cim to muze byt.

//EDIT - to s tim routerem klidne vynech, to by opravilo kliknuti na "odstranit potize".
    Naposledy upraveno uživatelem DrZelenka: 30-03-2010 v 18:38 Důvod: napad

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Používám ovladače od výrobce (ovladače pro můj nForce čip). Ještě to zkusim jednou odinstalovat a nainstalovat... Jinak jsem asi odsouzen odpojovat a připojovat :'-(

Starousedlík SHW Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006

Rozhodně bych zkusil nějakou přídavnou PCI kartu, starší tě vyjde na pár desetikorun nebo na flašku... Další možností je reinstalace OS. Ale jak říká DrZelenka, třeba někoho ještě něco napadne..

BTW: Kdy to začalo takhle zlobit? Je to už od začátku, co se tam instaloval systém?

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele HiLow
    Registrace
    Jul 2006

Přesně tohle mi dělalo na Win7. Hledal jsem dlouho na netu, nic nepomohlo. Potom jsem si pořídil jinou desku a bylo po problému. Takže jak doporučují ostatní, kup si PCI síťovku za pár kaček.

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Co máš za desku?

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Začalo to zlobit po přeinstalování OS, které jsem musel provést kvůli nefunkčnosti počítače. Desku mám MSI K9N2 SLi Platinum. Musí to jít vyřešit nějak systémově... Přeci nebudu kvůli tomu dávat do PC nějakou PCI síťovku, když to celou dobu šlo...

Registrace
    Dec 2007

Podezříval bych drivery. Zkus spustit live verzi linuxu. Když se tam síť chytne, problém je v driverech, když se nechytne může být problém hardware.
    Zkoušel jsi tyhle drivery? http://global.msi.eu/index.php?func=...1&prod_no=1443
    nebo máš drivery z windows update?
    Naposledy upraveno uživatelem mstejska: 30-03-2010 v 21:21

Starousedlík SHW Avatar uživatele astec
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od Sinistar Zobrazit příspěvek
    Mám Windows 7, ale tento problém jsem měl už na PC s WinXP (už nevím jak jsem ho vyřešil tenkrát). Po spuštění Windows není můj počítač připojen k síti, na internet se nedostanu. Musím vždycky "Připojení k místní síti" zakázat a pak zase povolit, aby vše šlapalo jak má. Je to dost otravná záležitost. Reinstal ovladačů síťovky jsem bez výsledku zkoušel. I need help
    - jak jsi připojen k internetu
    - IP adresa je jak přidělována?
    - není připojen k síti to je co? máš tam červený křížek, nebo nepřidělí IP adresu, nebo se zdánlivě nic neděje

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

ovladac k sitovce mas ten z windows update nebo od vyrobce ze stranek?

me tohle dela ten z windows update, pokazde staci jen renew a je to ok. nebo nastavit ip na pevno

Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od Jeff Brawo Zobrazit příspěvek
    ovladac k sitovce mas ten z windows update nebo od vyrobce ze stranek?

me tohle dela ten z windows update, pokazde staci jen renew a je to ok. nebo nastavit ip na pevno
    Právě s ovládači z windows update jsem měl taky problém, proto jsem se na to ptal. Když jsem ho nenainstaloval, tak mě síť běžela. (Mám tam nějaký realtek)

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Možné to bude výstřel do tmy, ale mohlo by se jednat o problémy s DHCP z Win Vista (jinými slovy Systém Windows Vista nemůže získat IP adresu z určitých směrovačů nebo z určitých serverů DHCP jiných společností než Microsoft).

To by pak mohlo být následující řešení:
    1. Klikněte na tlačítko Start, do pole Zahájit hledání zadejte regedit a potom v seznamu Programy klikněte na položku regedit.
      Jestliže se zobrazí výzva k zadání hesla správce nebo k potvrzení, zadejte heslo nebo klikněte na tlačítko Pokračovat.
    2. Vyhledejte následující podklíč registru a klikněte na něj:
      HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es\Tcpip\Parameters\Interfaces\{GUID}
      V této cestě registru klikněte na podklíč (GUID) odpovídající síťovému adaptéru, který je k síti připojen.
    3. V nabídce Úpravy přejděte na příkaz Nový a pak klikněte na položku Hodnota DWORD (32bitová).
    4. Do pole Nová hodnota #1 zadejte řetězec DhcpConnEnableBcastFlagToggle a stiskněte klávesu ENTER.
    5. Klikněte pravým tlačítkem na položku DhcpConnEnableBcastFlagToggle a pak klikněte na příkaz Změnit.
    6. Do pole Údaj hodnoty zadejte hodnotu 1 a klikněte na tlačítko OK.
    7. Ukončete program Editor registru.

Více informací:
    http://support.microsoft.com/kb/928233

Jinak je ale také možnost podívat se na zařízení kde běží DHCP server, problém tohoto ražení může být i tam (jinými slovy nový např. firmware do routeru, který už příznak BROADCAST korektně podporuje).

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

> mstejska: Odinstaloval jsem driver od Microsoftu a nainstaloval od nVidie. Problém však přetrvává.

> astec: Připojen k internetu jsem přes switch, který je zapojen do modemu (jinak to z mnoha pitomých důvodů opravdu nejde zapojit). Po startu počítače je pouze u "Připojení k místní síti" napsáno "Neznámá síť", žádné problémi či podobně... Když to zakážu a povolim, tak už je tam normálně síť a jede to...

> didaktik: Nějak jsem na té adrese žádný podklíč "GUID" nenašel. Asi jsem slepej...
    Naposledy upraveno uživatelem Sinistar: 31-03-2010 v 16:55

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Spuštění Windows 98 na virtuálním stroji
    Od xxviktor v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 28-12-2017, 23:23
  2. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-05-2014, 19:53
  3. Samovolné spuštění pc
    Od Commanderwar v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení