reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nový Dell Studio 1555 - problém s instalací win7

Luxik_oldd (30)|31.3.2010 18:33
Zdravím, kolegyně má problém s novým ntb, může prosím někdo poradit? Tady je popis problému:

Mám nový notebook Dell Studio 1555 s předinstalovanými Vistami Home Premium 32bit. Chci tam však nainstalovat Windows 7 Proffesional 64bit. CD se normálně nabootuje, ale po stisku tlačítka Instalovat se po chvíli objeví hláška: "Chybí požadovaný ovladač zařízení jednotky CD/DVD. Pokud používáte disketovou jednotku, jednotku CD, DVD nebo USB flash ovladače, vložte ji nyní. Poznámka: Pokud je instalační médium systému Windows v jednotce CD/DVD, můžete je u tohoto kroku bezpečně vyjmout.

Na počítač jsem nainstalovala všechny nejnovější drivery pro tento notebook z internetu, nepomohlo to. I když jsem drivery chtěla při zobrazení hlášky nainstalovat z DVD, tak CD s W7 nešlo vyjmout...

Předem díky
zsdx (2098)|31.3.2010 21:49
[quote=Luxik;364161]Mám nový notebook Dell Studio 1555 s předinstalovanými Vistami Home Premium 32bit. Chci tam však nainstalovat Windows 7 Proffesional 64bit.
CD se normálně nabootuje, ale po stisku tlačítka Instalovat se po chvíli objeví hláška
[/quote]
Co je to za instalacni DVD? Jinde facha?
Luxik_oldd (30)|4.4.2010 17:03
Problém je vyřešen stáhnutím nového instalačního obrazu s novým buildem.
Díky