reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Info pre navstevnikov fora o moznosti nakupu kondenzatorov v SR a CR

odb (505)|31.3.2010 21:25
Uz parkrat som sa snazil najst predajcu kvalitnejsich kondenzatorov na Slovensku pripadne v Cechach ale nakoniec som bol nuteny vyuzit sluzby P.Boceka.
Pred nedavnom som nahodou natrafil na stranku firmy Farnell, ktora ponuka siroky sortiment naradia a suciastok. V ponuke ma aj kvalitnejsie kondenzatory od viacerych firiem hlavne Panasonic a Rubycon. Ma celkom slusny vyber a je mozne platit aj prevodom na ucet. Dodacie lehoty su 2 dni, ak je tovar v europskom sklade a do 5 dni v sklade v USA. Dopravne poplatky su 5 Eur z europskeho skladu a 25 Eur zo skladu z USA. Nemaju extra limitovane minimalne pocty kusov (pri vecsine je to od jedneho kusa). Ma velmi siroky sortiment, tak mozu mat aj ine zaujimave suciastky alebo zariadenia. Este som ho nestihol cely prejst.

Co sa tyka platby, presne pokyny mam v maily a pridam ich tu co najskor. V najblizsej dobe sa chystam otestovat nakup a objednat par sad kondikov, aj 1-2ks 12cm ventilatorov SANYO DENKI.

Pobocky maju v SR aj v CR.
http://sk.farnell.com/
http://cz.farnell.com/
odb (505)|1.4.2010 07:28
Tu su slubene informacie o nakupe. Informacie su zkopirovane z mailu, ktory mi zaslali s firmy Farnell na otazku moznosti nakupu ako sukromna osoba a moznosti inej platby ako kreditnou kartou, ktoru nevlastnim.

[quote] Dakujeme za otazku.
Ano v nasej spolocnosti si mozete nakupovat aj ako sukromna osoba.
Mozete platit platobnou kartou, pripadne na predfakturu.
Blizsie info najdete v dokumente v prilohe.
Ak budete mat akekolvek otazky, nevahajte a kontaktujte nas.

S pozdravom/Best regards,

Jana Krištínová

Sales Coordinator, Slovakia- Farnell Eastern Europe
Bezplatná linka z SR: 0800 001 332 (len z pevných liniek)
tel: +44 (0)870 1200 109 (ext. 1828)
fax: +44 870 1200 209
Bankové spojenie: Slovenská Sporiteľňa
číslo účtu: 0632 695 074 / 0900
IBAN: SK8309000000000632695074
SWIFT: GIBASKBX
[email]JKristinova@farnell.com[/email]
http://www.farnell.com/sk
A Premier Farnell Company
[/quote]
[quote]Moznosti platby
Farnell obchodný účet
Je určený pre firmy a podnikateľske subjekty s platným európskym DIČ. Podmienkou je vyplnenie formuláru (viac priloha). Splatnost faktur je 30 dni od konca mesiaca. Tovar vam vydame akonahle sa vam ucet otvori cize po obdrzani vyplneneho formularu. (plati sa eurach)
Pri prvom online nakupe po zvoleni platby cez podnikatelsky ucet, uvedte prosim ako cislo uctu 941977 a zakaznicke cislo (CID) 839046.
Po zrealizovani prvej objednavky, vam v nasej databaze vam priradime vase stale cisla.
Kreditná karta
Podmienkou je zaregistrovat sa na nasej webovej stranke, kde si zvolite platbu kreditnou kartou. Karta musi byť embusovaná. Zvyčajne platba debetnou kartou neprejde cez náš system.( niekedy platba visa electron prebehne, plati sa v librach a farktura vam pride vystavena tiez v librach sterlingoch)
Pro forma faktúra ( zalohova faktura )
Pri zvoleni si platby na predfakturu si mozete objednat priamo cez nasu webovu stranku, zvolite si platbu cez podnikatelsky ucet a do komentaru uvediete :”platba na predfakturu” , ktoru je mozne zrealizovat na ucet v Slovenskej Sporitelni
Pri prvom online nakupe po zvoleni platby uvedte prosim ako cislo uctu 941977 a zakaznicke cislo (CID) 839046.
Na zaklade objednaneho tovaru vam vystavime predfakturu a zasleme v emaile pripadne faxom. Po obdrzani penazi, vam tovar ihned zasleme.
. Platbu je mozne

DORUCOVACIE POPLATKY:
Ak si objednate cez nas internetovy obchod poplatky su 5 eur , dodanie do 2 pracovnch dni. Objednavky urobene inou formou ako cez nas internetovy obchod su spoplatnene ciastkou 10 eur (zahrnuje dorucovaci a manipulacny poplatok)
Za tovar z USA su dorucovacie poplatky 25 eur za kazdu zasielku, dorucenie do 5 pracovnych dni
[/quote]
odb (505)|23.10.2010 14:04
Trochu neskro ale predsa sem doplnim info o prvom skusobnom nakupe.

Objednanie a platba prebehla bez problemov. Dorucenie penazi trvalo asi 3-4 dni a samotne dorucenie 3dni(na Slovensku to stale trva trochu dlhsie :).
Priebeh objednavky je mozne sledovat na stranke a cez odkaz aj aktualnu polohu vasho balicka v UPS.

Musite sa samozrejme zaregistrovat. Ak chcete mozu vam posielat novinky a akacie. Mavaju akcie na nizsie ceny v urcite dni (5-12%) a stale novy tovar. Ak nejaky tovar namaju v katalogu je mozne, ze vam ho zozenu ak s danym vyrobcom obchoduju. Staci im napisat a oni sa vam ozvu, ci to vedia zohnat a aka bude cena.