reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

LCD monitor 24" - BenQ G2420HDBE problém

elinn (3)|1.4.2010 09:55
Zdravím
Včera jsem si pořídil novej monitor (třeba tady: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=71168 ) a nastal takovej menší problém. Ono se to hrozně blbě popisuje....zdá se mě, jako by obraz tak nějak "pulsoval"....něco jako když v televizi vidíte zapnutou televizi (ale ne takovej extrém)...je to něco mezi vlněním a pulsováním :-) Nejprve jsem si toho všiml ve hrách a potom i na ploše. Dost to ruší a hádám, že pro oči to taky nebude to pravý.

Monitor mám teda zatím propojen s komplem D-sub kabelem (po práci valím pro DVI) myslíte, že to může být tím? Jinak Catalisty jsem stahl nový, ale drivery přímo na monitor jsem nenašel. Mám Visty Ultimate 64bit.

Prosím o JAKÉKOLIV rady...jsem ochoten zkusit všechno...potřebuju zjistit jestli to jde fixnout max do 10 dnů, abych to kdyžtak mohl jít vrátit.

Díky za jakékoliv info
meeee (1110)|1.4.2010 09:56
[quote=elinn;364308]
Monitor mám teda zatím propojen s komplem D-sub kabelem (po práci valím pro DVI) myslíte, že to může být tím?[/quote]

S vysokou pravděpodobností ano.
elinn (3)|1.4.2010 10:04
Děkuji za super-rychlou odpověď :-)

Odpoledne vyzkouším
elinn (3)|2.4.2010 10:09
Tak problém vyřešen :-)

Po propojení kabelem DVI je obraz tak, jak má být (bez "pulsu").

Ještě jednou děkuji za radu
StD (1963)|2.4.2010 10:14
[quote=elinn;364644]Tak problém vyřešen :-)

Po propojení kabelem DVI je obraz tak, jak má být (bez "pulsu").

Ještě jednou děkuji za radu[/quote]

Mno tak maximálně odstraněn následek, ale nezjištěna příčina, co ti tak sqěle ruší analogový signál... Tipnul bych to na PSU (zdroj) bez aktivního PFC...