Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: spyware a adware

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Zdravim vsechny,
    chtel bych se zeptat co pouzivate proti teto haveti (spyware a adware)?
    Ja pouzivam eset smart security 4, ale i presto se mi do pocitace dostal nejaky smejd co mi pri spusteni firefoxu otevrel okno s reklamou.

Pomohlo az stazeni ad-aware a vytisteni systemu, jenze tento soft mi na win7 64bit delal problemy (jednou se spustil pak uz ne a tak dokola) tak jsem ho odinstaloval a hledam nahradu abych podporit Eset o nejaky programek co by hlidal jen spyware a podobne ware.

Diky za rady
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Mohu doporucit Spybot http://www.svethardware.cz/forum/dow...do=file&id=183 nebo Anti-Malware, ale s rezidentnim stitem je placeny (kazdopadne dokazal vylecit i dost brutalne zavsiveny pc ) http://www.svethardware.cz/forum/dow...o=file&id=1122

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

U Anti-Malware je ale potřeba si dát pozor na to, co je v logu označeno za "špatné", neboť občas označí i systémové soubory

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2009

Neobsahuje eset smart security i antispyware? Nejsem si jistý jestli dva rezidentně spuštěné antispyware by nedělaly "neplechu". Na občasný sken se mi svědčil http://www.superantispyware.com/prod...PERANTISPYWARE

Starousedlík SHW Avatar uživatele astec
    Registrace
    Jun 2008

Superantispyware

Starousedlík SHW Avatar uživatele Jandaskunk
    Registrace
    Mar 2009

Jako scaner Superantispyware a s rezidentním štítem jsem dřív používal Spyware Terminator, ale nevím jestli se nezhoršil..

Nyní používám Windows Defender u Win 7 a když jsem tu měl havěť, tak to našlo, ale odstranit kompletně se to muselo něčím jiným už (MBAM, ale tam pozor jak už tu někdo psal, je třeba vědět a nejlépe se poradit s někým zkušenějším, co smazat a co ne)

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

SpywareTerminator docela zatezuje system + nesmyslnej antivir. Proto radeji toho Spybota (ten hlida i zmeny v registrech a je takovej "vsestrannejsi"). Me treba MBAM neoznacil zadnej systemovej soubor jako nebezpecny (pouzivam ho od nejake verze 1.30), spis bych mel vyhradu k rezidentnimu stitu a seznamu potencionalne nebezpecnych ip adres, ktery si to cuca ze seznamu a neni mozne si vytvorit vyjimky. Na druhou stranu musim vypichnout brutalni lecici schopnosti - to co neslo vylecit/opravit konkurenci zvladl MBAM po par restartech vcetne popup oken a DNS changeru

edit: takze lzu, pouzivam ho jiz od verze 1.28
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: MBAM.png 
Zobrazení: 126 
Velikost: 291.1 KB 
ID: 16369  
    Naposledy upraveno uživatelem Richmond: 06-04-2010 v 19:03

Starousedlík SHW Avatar uživatele Jandaskunk
    Registrace
    Mar 2009

Antivir jsem nepoužíval, stejně tak Win Guardian (nebo jak se to jmenuje) u toho Terminatora....používal jsem kdysi toho Spybota taky, ale ten TeaTimer mi často dělal problémy (už je to dlouho, takže už si přesně nepamatuju, ale myslím, že net mi pak šel nějak divně - bez toho OK)

Podobná témata

1. KIS 11 a Adware?
    Od roamn v sekci Antiviry a bezpečnost
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 06-06-2013, 22:04
  2. Lepší než Spyware Terminator?
    Od Adam Pulec v sekci Antiviry a bezpečnost
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 29-04-2012, 10:21
  3. Adware.Somoto.A
    Od Ivo Mašek v sekci Antiviry a bezpečnost
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-03-2012, 09:34
  4. Antiviry: Eset SS vs. Spyware Doctor
    Od lacream3 v sekci Antiviry a bezpečnost
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 23-02-2010, 11:15
  5. Čističe: Spyware Terminator bere vic než 200MB RAM. Je to možné?
    Od bluenite38 v sekci Antiviry a bezpečnost
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 21-02-2010, 18:04