reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

spusteny num lock pri startu

matata (164)|5.4.2010 12:45
Zdravim, at delam co delam nedari se mi u sedmicek mit defaultne zapnuty num lock pri startu win.
zkousel jsem okousenou metodu z XP -> na prihl. obr. zapnout num lock a reset a zkousel jsem i kouknout do registru InitialKeyboardIndicators mam nastaveno na hodnotu 2 a stejne po startu zaply num lock zaply nemam. Nevite co s tim? :( Mam ntb Hp Probook 4510s)

Diky moc.
|Mio| (1333)|5.4.2010 12:48
Nema klasicky jeste v BIOSu polozku Bootup numlock status?
astec (1823)|5.4.2010 12:55
[quote=matata;365499]Zdravim, at delam co delam nedari se mi u sedmicek mit defaultne zapnuty num lock pri startu win.
zkousel jsem okousenou metodu z XP -> na prihl. obr. zapnout num lock a reset a zkousel jsem i kouknout do registru InitialKeyboardIndicators mam nastaveno na hodnotu 2 a stejne po startu zaply num lock zaply nemam. Nevite co s tim? :( Mam ntb Hp Probook 4510s)

Diky moc.[/quote]

Tady?
HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Keyboard
matata (164)|5.4.2010 13:02
ano, tam... mam tam nastavenou hodnotu dve...
num.PNG
astec (1823)|5.4.2010 13:03
Asi určitě jsi restartoval. Zkus toto samé udělat ve všech výskytech řetězce v registrech
matata (164)|5.4.2010 18:38
nakonec pomohlo to zmenit v biosu...to me njak nenapadlo. Diy moc vsem.
Dojigiri (1629)|6.4.2010 10:37
[quote=astec;365507]Tady?
HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Keyboard[/quote]

Jinak, jen pro doplnění, aby to bylo po startu (před zadáváním hesla), je potřeba to měnit pod HKEY_USERS\.DEFAULT\Control Panel\Keyboard (tenhle profil se totiž natáhne při spuštění pro přihlašovací obrazovku). Tam nastavit tu dvojku.
(pro HKEY_CURRENT_USER to v podstatě není potřeba přenastavovat v registru, protože tam se vždycky zapamatuje aktuální stav při odhlášení)