reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s PC (HW/SW): problém při hraní her

Neregistrovaný (0)|7.4.2010 07:41
Jméno tazatele: Bára

Znění dotazu:
Ahoj, mám asi problém, možná to bude jenom nějaká drobnost, ale neumím si s tím poradit. Mám monitor BenQ 26 palců, základní obraz ve windows 7 je v pořádku. Ale když si zapnu nějakou hru, tak se mi obraz sekne po stranách, takže je zmenšený, ale pouze u některých her. Dříve to bylo v pořádku, ale potom jsem přeinstalovávala pc, takže by to mohlo být třeba jen nějakým nastavením nebo nenainstalovaným ovladačem. Už opravdu nevím co s tím. Pomozte mi prosím.

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
johny__g (6387)|7.4.2010 07:59
Řekl bych, že nemáš ve hře nastavené nativní rozlišení monitoru. Nepíšeš jaký je to monitor, jaká hra, jaká sestava (aby vůbec zvládla hru ve vyšším rozlišení), co máš jak nastavené .... těžko radit.
pas!k (3765)|7.4.2010 08:08
Ve hre vlez do nastaveni videa a zmen rozliseni .. pokud mas 26 LCD bude to zrejme 1920/1200 nebo 1920/1080.

Po te reinstalaci je potreba nainstalovat veskere potrebne ovladace .. (k desce, grafice atd to probehlo?) Kazdopadne vypis cele sestavy by neskodil ..
Neregistrovaný (0)|7.4.2010 09:13
Tak už to mám, musela jsem si stáhnout a nainstalovat ovladač NVIDIA. A už to všechno jede v pohodě.