reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s usb tiskem

freddix (3)|12.4.2010 12:07
Dobrý den vespolek,
obracím se na Vás už ze zoufalství. Mám tiskárnu Canon MF4010. Samozřejmě připojená k počítači přes usb. Na jednom stolním pc funguje bez problémů, na dvou noťasoch také, jenže na dalším stolním ji nemůžu rozjet. Nebere mi to hlava, už to zkouším x hodin... Na všech počítačích je 100% stejný operační systém(XP), 100% stejný postup instalace. Prostě úplně všechno by mělo být stejné... Tiskárnu mám tedy nainstalovanou. Když dám tisk, tak tisk jakoby proběhne, jen z tiskárna nic nevytiskne. Určitě bude problém v portech. Ve vlastnostech v tiskárně mám zaškrtnutý port LPT1, jenže je připojena na usb. Ale na vyběr usb bohužel nemám(tak jako na ostatních pc). A netuším jak tam to usb narvat.
Zkoušel jsem pár programů, které by měly přesměrovat port lpt na usb, jenže bez úspěchu. V usb mám danou flashku a wifi adaptér a bez problému funguje. Nepomáhá ani když připojím tiskárnu napřímo do usb portu v bedně (mám ji přes hub).
Nesetkal se s tím někdo? Za kažkou pomoc budu moc vděčný. Děkuju.
DrZelenka (2491)|12.4.2010 15:50
To ke kazdemu PC zapojujes tiskarnu zvlast? Aspon jsem to tak pochopil podle nastavovani portu. Nemas moznost ji zapojit do 1 PC naporad a u ostatnich ji nasdilet pres sit?

Instalace byla jaka? Pres instalacni CD, nebo pomoci pridani tiskarny?