reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s Vistou??

vltavan (18)|15.4.2010 18:36
Mám tento problém. Pokud pracuji na PC cca 0,5 hodiny. Začne mi jakoby vynechávat klávesnice, některá písmena a číslice musím opakovaně stisknout, aby se zobrazila a ještě to chvíli trvá. Toto se dějě ve wordu, excelu, ale i při zadávání přihlašovacích jmen a hesel na internet. Myslím, že to klávesnicí nebude, ale že to bude asi problém Visty (64bit), respektive jakéhosi zahlcení PC. Procesor Inter Core 2 Quad 2,66 Ghz, Ram 4 GB.
Předem děkuji za radu co s tím dělat. Už mi to štve.
Sommer (384)|15.4.2010 18:47
A vyzkoušel jsi jinou klávesnici? Někdy je řešení problému dost jednoduché :)

Co se "jakéhosi" vytížení PC týče, tak zkontroluj správce úloh...

(Dále: instaloval jsi Visty nově, nebo je už máš déle? Jakou máš klávesnici, případně ovladače....)
athens (724)|15.4.2010 18:52
Mno nejdřív zkus vyměnit klávesnici. Že by psaní zahltilo systém:notsure
vltavan (18)|15.4.2010 20:58
[quote=vltavan;368370]Mám tento problém. Pokud pracuji na PC cca 0,5 hodiny. Začne mi jakoby vynechávat klávesnice, některá písmena a číslice musím opakovaně stisknout, aby se zobrazila a ještě to chvíli trvá. Toto se dějě ve wordu, excelu, ale i při zadávání přihlašovacích jmen a hesel na internet. Myslím, že to klávesnicí nebude, ale že to bude asi problém Visty (64bit), respektive jakéhosi zahlcení PC. Procesor Inter Core 2 Quad 2,66 Ghz, Ram 4 GB.
Předem děkuji za radu co s tím dělat. Už mi to štve.[/quote]
Jinou klávesnici jsem nezkoušel. Ta je prakticky nová (asi 3/4 roku) a baterie vyměněné. Vista byla nainstalována už v PC, asi taky 3/4 roku. Je mi divný, že se to objevuje nepravidelně až po nějaké době (cca 1/2 hodině). Stačí, že práci přeruším, PC nechám chvíli spát a pak je to už OK:
athens (724)|15.4.2010 21:15
[quote=vltavan;368423]Jinou klávesnici jsem nezkoušel. [/quote]

Tak to zkus a uvidíš :idea
vltavan (18)|16.4.2010 09:44
Vyzkouším jinou klávesnici. Díky za rady.