reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nastavení náhledu složek

Draken (1578)|16.4.2010 08:29
Ahoj, mám problém ve windows 7 mi nejde nastavit pro složky aby se v náhledech u nich zobrazoval obrázek ....

ve složce mám film+jpg obrázek filmu a chci aby se mi na ikonce složky zobrazil jen jpg obrázek filmu a né obojí .... ve Win XP to šlo nastavit, nezná prosím někdo řešení?


pak mám ještě jeden dotaz k W7 jde oproti XP zde ubyla položka zpustit z menu start a nahradil ji řádek, který umí jak hledat tak i spouštět, ale díky tomu, že používám spousty stejných příkazů poměrně často tak bych byl rad kdyby mi podobně jako v XP zůstávali poslední spouštěné příkazy v nabídce a nemusel jsem to psát pořád dokola


za rady díky
Tommula (232)|16.4.2010 08:42
ten prikaz spustit "aktivujes" vlastnosti nabidky start > nabidka start > prizpusobit > odskrtavatko zobzit prikaz spustit nebo tak nejak :)

na ten obr jeste kuknu :)
Draken (1578)|16.4.2010 09:54
[quote=Tommula;368495]ten prikaz spustit "aktivujes" vlastnosti nabidky start > nabidka start > prizpusobit > odskrtavatko zobzit prikaz spustit nebo tak nejak :)

na ten obr jeste kuknu :)[/quote]

vau bomba, jak přijdu domu tak to zkusím zatím dík
Draken (1578)|20.4.2010 08:03
hmm tak druhý problém mam vyřešen, ale pořád nevím co s těmi složkami
athens (724)|20.4.2010 08:35
Není to něco podobného :notsure https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=47446 Můžeš udělat screen abych to lépe pochopil jak to má vypadat.
Tommula (232)|20.4.2010 10:21
ee neni, aspon tak to chapu ja, ze pri miniaturach chce aby se tam zobrazoval jen cover filmu a ne jeste nahled filmu :(
ja to zkousel nastavovat na svem pc, porad dokolecka ukladat, menit varianty obrazku apod, ale stale se to nedari :(
at udelam s tim nahledem cokoliv a vyberu obrazek pro slozku odkukoliv tak se nic nedeje, krom teda ikony, ta se samozrejmne zmeni ale to my nechceme :)

edit: pisu jak pr*se :(
athens (724)|20.4.2010 10:33
A co tohhe Zase néé:angry Nebo :notsure
Tommula (232)|20.4.2010 10:45
ëe to tam si myslim ze taky nejde o hledanou odpoved. Chce aby se na miniature slozky ve ktere je umisten film + cover napr. zobrazoval jen ten cover a ne i nahled film (neboli ze tam je vice souboru)

aspon teda tomu tak rozumim ja :notsure