Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 45

Téma: Crysis

Nováček
    Registrace
    May 2006

demo me docela nadchlo. hraju ho 800x600 na low detaily s mou x1300pro a p4 3,0GHz. uz se nemuzu dockat plne.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Mě nadchlo velmi, hra vypadá naprosto parádně a grafika? - bez komentáře, jednoduše skvělá. Ti, co demo ještě nezkusili jej mohou sosat přímo z našeho serveru, demo najdete v sekci Download.

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Uz s emi to vali nejakej ten den na disku jeste sem se nedostal k tomu abych to zkusil ..

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od boboco Zobrazit příspěvek
    Mě nadchlo velmi, hra vypadá naprosto parádně a grafika? - bez komentáře, jednoduše skvělá. Ti, co demo ještě nezkusili jej mohou sosat přímo z našeho serveru, demo najdete v sekci Download.
    Včera sem natáhl 800MB přes Operu, pak sem to zapauzoval že sem musel spát a jde to od té doby jen 8KB/s. Došla FUPka herdek

Starousedlík SHW Avatar uživatele first.indian
    Registrace
    Jul 2006

Zajimave zjisteni... Crysis jede vyrazne lepe v 64bit windows.
    Zdroj: http://www.expreview.com/news/hard/2...3029d6694.html
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 32bit_vs_64bit.png 
Zobrazení: 91 
Velikost: 48.4 KB 
ID: 1673   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: crysis_bit_test_results_1.png 
Zobrazení: 90 
Velikost: 83.5 KB 
ID: 1674   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: crysis_bit_test_results_2.png 
Zobrazení: 80 
Velikost: 85.3 KB 
ID: 1675  

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od first.indian Zobrazit příspěvek
    Zajimave zjisteni... Crysis jede vyrazne lepe v 64bit windows.
    Zdroj: http://www.expreview.com/news/hard/2...3029d6694.html
    Jo jo skvělý supr ! Konečně mám důvod reinstalovat systém a dát všechno do pořádku

Starousedlík SHW Avatar uživatele Razi3L
    Registrace
    Oct 2007

mam dva problemy v demu mam pravym hornim rohu obazovky napis pre-release demo (nebo tak nejak) a to sem ho stahoval z tiscali games primo z EA
    a druhej hra mi vzdycky cca po 20 minutach spadne,nema nahodou tenhle problem taky nekdo?muze to bejt starejma ovladacema na GK?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Ahoj, mám takový dotaz. Nemám DX 10 kartu, proto nemohu ověřit sám, ale jak jde v Crysis (demu) zapnout ten DX 10? Vím že ho zapnout nemůžu, ptám se kvůli tomu, že v některých testech je že test byl v DX10 a kvalita high, a kamarád mi dnes zase tvrdil, že DX10 je jen kvalita Very High, tudíž nelze na DX10 spustit hru v high. Tak jak to tedy prosím je?

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Very high funguje i pod DirectX 9. Ano, spustíš-li Very high pod Vistama dostaneš DX10, very high pod DirectX 9 myslím nejde, ale jde to nějak odemknout a výsledek? Téměř ten samý obraz. Malé rozdíly jsou tam, ale ani bych si neodhadnul říci co je lepší. Každé je jiné, ale který lepší? Rozhodně se DirectX 10 nevyplatí ani náhodu...

viz.: http://crysis.vokr.com/index.php?id=154

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

No, já myslím že to tak nevýhodné nebude. Všede jsem četl jak je Crysis v DX 10 podstatně hezčí než v DX 9, na různých zahraničních serverech. Uznávám že rozdíl ve výkonu je to veliký. ale s 8800GT bych to plynule na 1024x768 na ten very high DX 10 dát měl. Už ted to dává na 25 FPS, snad proběhnou ještě optimalizace, pár ovladačů a kolem těch 30 to bude, k tomu všemu jsem četl že Crysis je dobře hratelný i při FPS kolem 25.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Razi3L
    Registrace
    Oct 2007

na to ti reknu tohle-lidske oko vidi kolem 26 snimku za sekundu,takze nekdo to muze videt plynule na 24 a nekdo na 28,ale kdo tvrdi,ze minimum je 40 pro plynule hrani se mi zda blbost

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

blbost to neni. neco jinyho totiz je prumerny FPS a neco jinyho minimalni... kdyz budes mit prumernych 25, tak ti to bude padat hodne dolu pod mez hratelnosti, ale kdyz budes mit prumernych 40, tak by ti to pod 20 moc padat nemuselo

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

No, 25 je optimální pro video, kde jsou přechody snímků jakoby rozostřeny. Pro hry se udává kolem 30. Avšak Crysis má díky dobré kombinaci blurů atd. tuto hranici kolem zminovaných 25. Předpokládám, že nové ovladače a nějaká ta optimalizace = crysis na 8800GT 1024x768 DX10 very high - dost dobře hratelný. Vzpoměnte na Far Cry, nevím jak vy, ale ten mě běhal v DEMU na nejnižší detaily a hotová hra na střední v pohodě. Snad to bude i případ Crysis, i když zázraky nečekám. Každopádně, jestli to je průměr = středně graficky obtížná situace, tak těch extra velkých zase tolik nebude. Nějakej ten OC, však ono to půjde. a i tak, na mý současný kartě jsem hrál BF 2xxx - zrovna mi vypadlo to číslo, tak ten jsem hrál na průměr asi 30, a hratelný to bylo i v těžších situacích. Myslím že to ještě nějak dopadne...

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Hodně zálěží na enginu. Byl engine, kdy se mi i třicet zdálo špatně nehratelný (už ale nevím co to bylo) a World in Conflict jsem celé hrál na 18 fps... Crysis je právě díky bluru a slušnému enginu hratelná i na těch 25. Jinak nějakých větších propadů jsem si, kromě dalekohledu, nevšiml.

Tak to někdo nascreenshotujte pánové. Většina z Vás má DX10 kompatibilní kartu, tak udělejte nějaké screeny. Já mám půl semestru = testy = nemám čas . Ale ať tu nemluvíme do větru....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

No, a tím je vyřešena hratelnost na 8800GT.

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. CRYSIS 3
    Od Deee-aN v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 14-06-2013, 19:31
  2. Crysis 2 Multiplayer
    Od Commanderwar v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 05-01-2013, 21:42
  3. Crysis ako ďalej?