reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Prosim o pomoc s obnovou dat z hdd

fffrost (16)|22.4.2010 14:41
Dobrý den, potřeboval bych poradit od někoho zkušenějšího, jak mám donutit hiren's (mini win xp), aby mi zobrazil externí harddisk připojený přes usb (WD My Passport Essential 500GB). Když ho připojím, v My Computer se mi nezobrazí, ale když dám Start>Programs>Disk Management, tak je tam ext. harddisk vidět - viz foto -> http://i44.tinypic.com/m7f4w0.jpg
Zkoušel jsem i Partition Find and Mount, ale po SCANu mi to vyhodí toto - http://i44.tinypic.com/14brml0.jpg a nejde to mountnout.. :(

Data se mi již podařilo obnovit, ale teď je nemám kam nakopírovat, protože mi to nezobrazuje ext. hdd v My Computer :(

Prosím Vás tedy o radu.

Předem mnohokrát děkuji!
slowak1982 (134)|22.4.2010 15:05
Přes Správu disků přiřaď externímu disku písmeno jednotky.
fffrost (16)|22.4.2010 19:41
A jak to přesně prosím mám udělat? Zkoušel jsem to přes Start>Programs>Disk Management> označil jsem disk My Passport (ext. hdd), pak zvolil Action>All Tasks>Change Drive Letter and Paths>Add a new drive letter or path for My Passport>Assign the following letter>zvolil jsem P a OK, pak zase OK... No a teď se mi sice v Disk Management u disku My Passport za ním ukazuje (P: ), ale v My Computer stále nic ... :(
Prosím tedy o nějaký konkrétnější návod.
Předem moc díky:)
DrZelenka (2491)|22.4.2010 19:46
[quote=fffrost;370039]A jak to přesně prosím mám udělat? Zkoušel jsem to přes Start>Programs>Disk Management> označil jsem disk My Passport (ext. hdd), pak zvolil Action>All Tasks>Change Drive Letter and Paths>Add a new drive letter or path for My Passport>Assign the following letter>zvolil jsem P a OK, pak zase OK... No a teď se mi sice v Disk Management u disku My Passport za ním ukazuje (P: ), ale v My Computer stále nic ... :(
Prosím tedy o nějaký konkrétnější návod.
Předem moc díky:)[/quote]

Tohle byl konkretni navod. Co takhle zkusit spustit primo P? (win key + R a napsat "P:")
fffrost (16)|22.4.2010 19:52
Tak už jsem to ošálil :) já jsem se ani tak nepotřeboval na ten ext. hdd dostat, jako jsem potřeboval, aby mi ho zobrazoval ten mini win xp v My Computer... A to z toho důvodu, že jsem použil jeden z recovery programů, data mi to nalezlo, ale když jsem dal Copy, tak mi to v té nabídce ten ext. hdd neukazovalo a tedy jsem to na něj nemohl dát nakopírovat... Problém vyřešen tím DISK MANAGEMENTem - po zvolení toho písmene P: se mi již u toho recovery programu možnost zkopírovat data na disk P: nabízí :) (avšak v My Computer stále ne.. - ale to je mi vlastně jedno:) )
Děkuji za Váš čas :)