Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Prosim o pomoc s obnovou dat z hdd

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Dobrý den, potřeboval bych poradit od někoho zkušenějšího, jak mám donutit hiren's (mini win xp), aby mi zobrazil externí harddisk připojený přes usb (WD My Passport Essential 500GB). Když ho připojím, v My Computer se mi nezobrazí, ale když dám Start>Programs>Disk Management, tak je tam ext. harddisk vidět - viz foto -> http://i44.tinypic.com/m7f4w0.jpg
    Zkoušel jsem i Partition Find and Mount, ale po SCANu mi to vyhodí toto - http://i44.tinypic.com/14brml0.jpg a nejde to mountnout..

Data se mi již podařilo obnovit, ale teď je nemám kam nakopírovat, protože mi to nezobrazuje ext. hdd v My Computer

Prosím Vás tedy o radu.

Předem mnohokrát děkuji!
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Přes Správu disků přiřaď externímu disku písmeno jednotky.

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

A jak to přesně prosím mám udělat? Zkoušel jsem to přes Start>Programs>Disk Management> označil jsem disk My Passport (ext. hdd), pak zvolil Action>All Tasks>Change Drive Letter and Paths>Add a new drive letter or path for My Passport>Assign the following letter>zvolil jsem P a OK, pak zase OK... No a teď se mi sice v Disk Management u disku My Passport za ním ukazuje (P: ), ale v My Computer stále nic ...
    Prosím tedy o nějaký konkrétnější návod.
    Předem moc díky

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od fffrost Zobrazit příspěvek
    A jak to přesně prosím mám udělat? Zkoušel jsem to přes Start>Programs>Disk Management> označil jsem disk My Passport (ext. hdd), pak zvolil Action>All Tasks>Change Drive Letter and Paths>Add a new drive letter or path for My Passport>Assign the following letter>zvolil jsem P a OK, pak zase OK... No a teď se mi sice v Disk Management u disku My Passport za ním ukazuje (P: ), ale v My Computer stále nic ...
    Prosím tedy o nějaký konkrétnější návod.
    Předem moc díky
    Tohle byl konkretni navod. Co takhle zkusit spustit primo P? (win key + R a napsat "P:")

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Tak už jsem to ošálil já jsem se ani tak nepotřeboval na ten ext. hdd dostat, jako jsem potřeboval, aby mi ho zobrazoval ten mini win xp v My Computer... A to z toho důvodu, že jsem použil jeden z recovery programů, data mi to nalezlo, ale když jsem dal Copy, tak mi to v té nabídce ten ext. hdd neukazovalo a tedy jsem to na něj nemohl dát nakopírovat... Problém vyřešen tím DISK MANAGEMENTem - po zvolení toho písmene P: se mi již u toho recovery programu možnost zkopírovat data na disk P: nabízí (avšak v My Computer stále ne.. - ale to je mi vlastně jedno )
    Děkuji za Váš čas

Podobná témata

1. Prosim pomoc!!!!
    Od Lap33 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 12-07-2011, 21:35
  2. Socket 775: Prosim pomoc
    Od Master414 v sekci Intel - procesory a základní desky
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 01-09-2009, 21:51
  3. prosím o pomoc HDD