reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nastavení modemu/notebooku?

Gibron (1)|23.4.2010 18:02
Dobrý den, mám nový notebook acer aspire one a mám problémy s připojením přes kabel k mému modemu D-Link DSL 584T
Počítač je připojen, a když dám příkaz ping seznam.cz tak se ukazou normalne vysledky mereni a server odpovida ale kdyz to otevru v prohlizeci tak se mi nechce nacist zadna stranka, zkousel jsem i jiny prohlizec a nic, poskytovatel internetu je o2, do modemu je jeden stolni pocitac pripojen a internet na nem normalne beha, kamarad mi rikal ze mam nejak napsat do nastaveni modemu DHCP MAC adresu toho notbooku to jsem zkousel ale porad se nezobrazuje zadna stranka... dekuji za jakoukoli radu predem.
Weslo (234)|24.4.2010 06:51
Když zadáš místo domény IP (třeba u seznamu je to 77.75.72.3) tak to jde?Zkoušel si vypnout antilama shieldy jako je antivirus/antispyware/firewall??
MAC doplňovat nemusíš - ten modem přístup dle MAC neověřuje.
alliens_labs (214)|24.4.2010 20:09
Zkus vypojit kabel od pc kde internet jede OK a připoj ho na ten NTB.Pokud internet půjde tak je vadný port na D-LINKu 584T.Pokud ne,můžeš ještě zkusit nastavit ručně IP adresu a DNS Servery.
Weslo (234)|25.4.2010 09:18
Vzhledem k tomu že ICMP chodí to zcela určitě vadný port ani problém s DHCP nebude.:stupid
alliens_labs (214)|25.4.2010 09:21
Weslo:Pracuji na technické podpoře v O2 a vím jak se chovají D-LINKy 584T s špatnými porty...vše se tváří že je OK i pingy prochází,ale net přes web nejede.Nejlépe vyzkoušet jiný modem.Když si dotyčný zavolá na 800 184 084 a řekne jim že má vadný D-LINK tak mu zadarmo pošlou nový Zyxel P660HwT3v2.
Weslo (234)|25.4.2010 18:13
Hmmm s profesionálem tedy polemizovat nebudu :notsure Počkáme tedy až Gibron port ověří.