Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Propojeni Notesu s LCD (DVI to HDMI)

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Zdravim potreboval bych poradit vlastnim starsi notes ktery ma vstup na DVI a koupil jsem si TV ktera ma HDMI a chci si pres notes poustet filmy na TV koupil jsem si kabel DVI-I to HDMI obraz v pohode, ale zvuk nejde z tv jen z notesu, dozvedel jsem se ze DVI neprenasi zvuk tak mi v DATARTU poradil ze si mam koupit kabel ktery zapojim do notesu na normalni jack 3.5 a zbyly dva to TV (cervenej a bilej) ale zvuk mi stale nejde po zapojeni ani z notesu? Nevite co s tim jestly staci neco nastavit v notesu nebo je vsechno spatne ? diky moc ...
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od Heterius Zobrazit příspěvek
    Zdravim potreboval bych poradit vlastnim starsi notes ktery ma vstup na DVI a koupil jsem si TV ktera ma HDMI a chci si pres notes poustet filmy na TV koupil jsem si kabel DVI-I to HDMI obraz v pohode, ale zvuk nejde z tv jen z notesu, dozvedel jsem se ze DVI neprenasi zvuk tak mi v DATARTU poradil ze si mam koupit kabel ktery zapojim do notesu na normalni jack 3.5 a zbyly dva to TV (cervenej a bilej) ale zvuk mi stale nejde po zapojeni ani z notesu? Nevite co s tim jestly staci neco nastavit v notesu nebo je vsechno spatne ? diky moc ...
    Predpokladam, ze televize se snazi brat audio z HDMI kabelu (kde pochopitelne nic neni), ale audio je zapojeno pres cinche. Zkus se podivat v televizi do menu a vybrat jiny zdroj audia (ne videa) nez HDMI.

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Tak v menu nic takoveho neni , mam LCD televizi Samsung tak jestli ma nekdo zkusenosti budu vdecnej..

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od Heterius Zobrazit příspěvek
    Tak v menu nic takoveho neni , mam LCD televizi Samsung tak jestli ma nekdo zkusenosti budu vdecnej..
    Muzes napsat presny model? Pak si dohledam vstupy a moznosti menu.

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Tak to bys byl suprovej je to tahle televize http://www.alza.cz/32-samsung-le32b553-d153421.htm

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

Jelikož jsem neviděl televizi zezadu, tak budu asi střílet od boku. Televize má (předpokládám) pouze nějaký PC Audio Input (Mini Jack). Další audio (asi cinch ) je pro výstup zvuku (nikoliv vstup). Takže předpokládám, že máte zvuk s počítače propojený přes tento vstup(mini jack). Je to tak? Příloha 16560

Dopl. Takže z toho co jsem vyčetl z manuálu je tam vstup označený 4 PC/DVI(HDMI 1)[AUDIO] a má asi sloužit pro připojení k audio výstupu počítače. Viz přiložený obr.

Connect to the audio output jack on your PC.
    DVI audio outputs for external devices.

Dopl. 2. : Bude to asi tak jak píše DrZelenka: If your PC supports a DVI connection, you can connect this to the HDMI IN 3(DVI) / DVI AUDIO IN terminal. Ten přiložený obr. bude asi k jiné TV.
    Naposledy upraveno uživatelem xmarek: 26-04-2010 v 22:40

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Nekoukal jsem sice do manualu, ale z popisku konektoru na tom zadnim panelu bych to chapal tak, ze v pripade zapojeni HDMI kabelu, kterej je jen redukce z DVI (tvuj pripad) bys ho mel zapojit do konektoru "HDMI 3 (DVI)" (vpravo nahore) a audio zapojit zaroven do "DVI AUDIO IN" (vlevo od HDMI 3) coz je jack, nikoliv cinch (rikal jsi, ze do TV mas zapojeny cerveny a bily - z toho jsem pochopil, ze to je cinch)

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

Zde by měl být správný obrázek.
    PC IN [PC] / [AUDIO]
    Connects to the video and audio output jacks on your PC.
    If your PC supports an HDMI connection, you can connect this to the HDMI IN 1, 2, 3(DVI) or 4 terminal.
    If your PC supports a DVI connection, you can connect this to the HDMI IN 3(DVI) / DVI AUDIO IN terminal.

Takže pro DVI je třeba zapojit HDMI IN 3(DVI) / DVI AUDIO IN (což není CINCH)
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: interface.jpg 
Zobrazení: 193 
Velikost: 49.5 KB 
ID: 16562  

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Citace Původně odesláno od xmarek Zobrazit příspěvek
    Zde by měl být správný obrázek.
    PC IN [PC] / [AUDIO]
    Connects to the video and audio output jacks on your PC.
    If your PC supports an HDMI connection, you can connect this to the HDMI IN 1, 2, 3(DVI) or 4 terminal.
    If your PC supports a DVI connection, you can connect this to the HDMI IN 3(DVI) / DVI AUDIO IN terminal.

Takže pro DVI je třeba zapojit HDMI IN 3(DVI) / DVI AUDIO IN (což není CINCH)
    Diky vsem co mi pomohly uz to funguje

Podobná témata

1. Sestavy, notebooky a PDA: propojení hdmi
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 01-02-2013, 21:13
  2. hdmi propojení
    Od hugostieglitz v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-09-2012, 15:24
  3. Propojeni DVI - HDMI