reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Bezdrátové úpripojení k netu

Neodim (2)|26.4.2010 17:14
Zdravím ......Vcera mi technik prisel udelat novy bezdratovi internet ...puvodne to mel tahat nejak kabelama ,ale dal to do routeru ktery jsem me uz doma kopeny drive .....zapojil to a vyzkousel ...vydel ze mi fungovcal skype tak odesel ale problem je v tom ze mi nejdou vubec ani v jednom prohlizeci najet na zadne stranky ...nic se mi nenacte ... Dnes jsem mu volal a rekl mi ze mam stahnout nejaky program ktery by mi opravil DNS brany a pak by to melo fungovat ...chtel bych vedet jestli nekdo neporadite jaky to je program a zda to ma vubec cenu ho stahovat ....diky za rychlou odpoved
alliens_labs (214)|26.4.2010 18:21
Možná by stačilo jen ručně nastavit DNS...třeba ty veřejné od Google: primary:8.8.8.8 a secondary:8.8.4.4.
Neodim (2)|26.4.2010 18:54
Diky za rychlou odpoved ....ihned to vyzkouším :) kdyby to nešlo tak se ještě ozvu :)
alliens_labs (214)|26.4.2010 18:59
A kdyby jsi nevěděl kde se nastavují ty DNSka tak napiš...i když to já považuju za triviální.Ale jsou i tací kteří sami nezvládnou ani tohle jak jsem se dnes osobně přesvědčil a to ten člověk měl 2 Vysoké školy aprý já mám počítač už 15 let,vše si prý instaluju sám...pak když jsem to viděl...no comment.:mistake:mistake:mistake