reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Kde sehnat case Acer Predator?

Celofan (135)|29.4.2010 19:47
Zdar hoši...
Mam dotaz... Je možné, nebo je nekde k sehnání tadle ta PC skřín???? http://www.alza.sk/acer-predator-deffender-g7200-d109565.htm
lexxxa (714)|29.4.2010 20:08
obavam se ze asi ne,mozna nekde po bazarech-:notsuresamotna bedna se asi neprodavala nikdy,jen komplet PC,a za ty prachy cca 50k se jich asi moc neprodalo,takze osobne si myslim ze se bude schanet horko tezko;)
Sommer (384)|29.4.2010 20:22
Souhlasím. Snad vyzkoušet česká i zahraniční poptávková fóra, bazary. Třeba budeš mít štěstí a někdo ji bude prodávat :)
Celofan (135)|29.4.2010 20:29
hmmm škoda.... ale je fakt pěkná co??
lexxxa (714)|29.4.2010 20:34
:notsurevec nazoru;),zaprve to je velmi neoblibeny ACER a za druhe dobra tak akorat jako herni PC pro nactilete do detskeho pokoje-proc ne?,IMHO vzhled brzo omrzi,osobne bych ji asi do obyvaciho pokoje nechtel,ale to je designova vec nazoru,nikdy jsem se nezajimal o funkcnost teto CASE,to muze byt druha vec jestli je vubec funkcni,kvalita zpracovani a jine aspekty-neni vsechno jen o vzhledu;):cool:
Celofan (135)|29.4.2010 20:52
Jo to maš pravdu... ale me se líbi jen vzhledove... Ma pěkný design....Už jsem to macal v ruce a je to moc plastové..... ale ten design je supr... ale je to věc názoru...... Když ale maš na nejaký super typ na skřín tak klidne hod odkaz... rad se kouknu!!!!
lexxxa (714)|29.4.2010 21:06
jo zajimava svym zpusobem je,o tom zadna

ale osobne preferuji jiny typ skrini,hranaty bez modnich vystrelku,konzervativni design,ale to je dano asi vekem;):D:D

koukni na MIDI towery-vetsina je dostupna i v CZ

LIAN LI

jeste tak bych mozna jako herni case snesl tuto od LIAN LI;)

Celofan (135)|29.4.2010 21:18
hmmm... zajimavá....
a co rekneš na todle... uvažoval jsem že jsi ji pořídim http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400890UQ000II5
lexxxa (714)|29.4.2010 21:29
:D:D,mame ocividne jiny vkus-ta je jeste strasnejsi nez ten predator:D:D,a hlavne nesmyslne draha,nedal bych za ni ani polovinu te nesmyslne ceny;)

jestli si ochoten dat za case 7000,- tak si kup LUXUSNI case od Corsiar-OBSIDIAN a budes velkej frajer:thumb,to je totiz dokonala,elegantni,krasna a funkcni,jedna z nej co se da koupit

napr. zde http://www.corsair.com/products/800d/default.aspx

http://www.zbozi.cz/items?q=Corsair+Obsidian+800D&sId=1GDCZ1fAwzIhQs9tHYas&prevItemType=new&maxStockAvailability=-1&atDepotOnlyFlag=0&paymentType=&createTime=&credibility=&r=tab&itemType=new&order=cheap&oldShire=&shire=&minPrice=&maxPrice=
Celofan (135)|29.4.2010 22:03
:-) :-) jojo jde to videt :-) :-)

Ale me se líbí to osvetlení..... Me jde hlavne o design a podsvícení.... Ale eleganci taky nepohrdnu ale musi mi padnout do oka ..... :-)Jako ten predator je pro me užasný.... Liby se mi takové neobvilké skříne.... :-)
lexxxa (714)|30.4.2010 13:47
Richmond (8084)|30.4.2010 23:17
...mrkni na ebay.de tam se obcas prodavaji. Hodne povedeny jsou Delly XPS 7/8 serie ;) Pro herni "pakoje" jsou Alienwary (ty maji blikatka a pitchoviny riditelny softwarove pres usb)
czhunter (775)|1.5.2010 08:59
Jeslti chceš toho Predatora, tak udělej všechno pro to, abys ho získal. Nebo třeba to XPS, Alienware, MacPro, SGI ... ale přeci nechceš case, kterej si může koupit kdejakej jouda, jen když na to má peníze, že ne?
Čím víc času a úsilí do toho dáš, tím pro tebe bude cennější ;)
ICEBOSS (3435)|1.5.2010 09:06
Ta skrin mi pripomina GMC Buldozer, bohuzel taky nesehnatelny v nasich koncinach...

http://www.gmc.co.kr/english/programs/read.php?board=PRODUCTS&uid=51&category=11&depth2=25
czhunter (775)|1.5.2010 10:43
hawkeye9898> Ale on přeci nechtěl "bednu jakou nikdo nemá", chtěl bednu z Acer Predator. A na to já říkám že pokud ji chce, tak ať udělá všechno pro to, aby ji sehnal, není to nemožné a jakákoliv náhrada bude jen ... náhrada.

To že rád vlastním věci které nikdo jiný nemá a to že za cennější považuju věci, jejichž sehnání stojí hodně námahy, ne hodně peněz, to už je moje soukromá úchylka.

Mimochodem, nikdo nikde netvrdil, že bude stát 7k ... to se přeci týkalo úplně jiné bedny. Všechny co jsem vypsal se velmi pravděpodobně dají sehnat za mnohem míň než polovinu této částky.

PS: Teenagerske spravanie je přesně opačné - ti chtějí vždycky přesně to, co mají i všichni ostatní ;)
czhunter (775)|2.5.2010 11:21
No já hlavně nechápu, proč se tu někomu, kdo jednoznačně prezentoval svůj vkus tím, že se mu líbí Acer Predator a Tt Armor, začne cpát stopadesát variací na hliníkovou kostku ...

ostatní s tím souhlasit nemusí a nemusí přikyvovat jak jsou ty plasťáčky krásné, když se jim to hnusí, ale mohli by mít tolik slušnosti že budou téma ingorovat, nebo budou doporučovat něco, co se aspoň blíží "nastřelenému" stylu. A ne, Lian-Li to opravdu není.

A vůbec, pokud má někdo tolik peněz na case, proč si nevybrat kvalitní základ (třeba za 3k) a nenechat si udělat "custom" třeba od Stoobiho?
Nic víc už mít nemůže.
Richmond (8084)|2.5.2010 11:31
Jak rikam - pokud chce Predatora at mrkne na ebay - minuly tyden tam byla modra hola bedna za nejakych 4.5k + posta z Nemecka (z USA by se mu to asi nevyplatilo) ;)
lexxxa (714)|2.5.2010 11:36
[quote=czhunter;371957]hawkeye9898> Ale on přeci nechtěl "bednu jakou nikdo nemá", chtěl bednu z Acer Predator. A na to já říkám že pokud ji chce, tak ať udělá všechno pro to, aby ji sehnal, není to nemožné a jakákoliv náhrada bude jen ... náhrada.

To že rád vlastním věci které nikdo jiný nemá a to že za cennější považuju věci, jejichž sehnání stojí hodně námahy, ne hodně peněz, to už je moje soukromá úchylka.

Mimochodem, nikdo nikde netvrdil, že bude stát 7k ... to se přeci týkalo úplně jiné bedny. Všechny co jsem vypsal se velmi pravděpodobně dají sehnat za mnohem míň než polovinu této částky.

PS: Teenagerske spravanie je přesně opačné - ti chtějí vždycky přesně to, co mají i všichni ostatní ;)[/quote]

[quote=czhunter;372136]No já hlavně nechápu, proč se tu někomu, kdo jednoznačně prezentoval svůj vkus tím, že se mu líbí Acer Predator a Tt Armor, začne cpát stopadesát variací na hliníkovou kostku ...

ostatní s tím souhlasit nemusí a nemusí přikyvovat jak jsou ty plasťáčky krásné, když se jim to hnusí, ale mohli by mít tolik slušnosti že budou téma ingorovat, nebo budou doporučovat něco, co se aspoň blíží "nastřelenému" stylu. A ne, Lian-Li to opravdu není.

A vůbec, pokud má někdo tolik peněz na case, proč si nevybrat kvalitní základ (třeba za 3k) a nenechat si udělat "custom" třeba od Stoobiho?
Nic víc už mít nemůže.[/quote]


:notsureno hlavne ze ty jsi neco doporucil,hotovej PREDATOR a mod od Stoobiho-neni to nahodou uplne jina disciplina?:notsure;)

-my jsme mu chteli akorat vysvetlit ze vzhled je jedna vec a funkcnost je vec druha-ale jak rekl RICHi Predator je funkcni povedena case-tak proc ne;),chteli jsme mu ukazat i na moznost jinych casu-nikdo nikomu nic nevnucoval;)
czhunter (775)|2.5.2010 11:55
Ne, protože ten mod může být klidně založen na Predatoru / XPS / Alienwaru / whatever.
Ve skutečnosti se do těch 7k (který se tu mnohokrát omýlali) vleze koupě takového casu i s custom modem (samozřejmě ne extrémně rozsáhlým) a pak bude mít něco, co nikdo jiný na celém světě nemá ... a ať si do toho koupí cokoliv, za 5 let bude nejcenější komponentou takové sestavy právě ten case.

[quote]my jsme mu chteli akorat vysvetlit ze vzhled je jedna vec a funkcnost je vec druha[/quote]Na to by přišel i německý ovčák po lobotomii mozku, pevně věřím že takovou věc nebylo potřeba Celofanovi vysvětlovat.

Pokud jste chtěli přinést do debaty něco užitečnýho, měli jste naprosto konkrétně prstem ukázat - v tomhle je na Lian-Li lepší protože proto a zlapší se tím tohle a tohle a o tolik a tolik. Jenže srovnávat něco s casama, který vůbec neznáte je dost náročný a proto se divím, že si troufáte o nich tvrdit, že jsou "horší".
lexxxa (714)|2.5.2010 12:04
jj-ty jsi jako jeden z mala urcite osobne PREDATORA mel v ruce a podrobil jsi ho urcite testovani;),ze mluvis jak kdyby to byla jedina funkci case s uzasnym designem na svete

necham radsi toho,koncim v tomto topicu:shut
Richmond (8084)|2.5.2010 12:21
...a kdyby jo tak ho tady stejne neposlechnete ze? Ja osobne povazuju za spicku G5 pak dlouho nic, Silverstone Temjin 07, Cosmos, XPS - upozornuju, ze vsechny jsem mel v ruce (vcetne XPS se stock vodnim chlazenim, byl to ten s BTX...). Samozrejme jsem me pred lety v ruce i starej Alienware (po odklopeni bocnice zjistite, ze jde vlastne o oplastovany Chieftec Dragon - to samy plati o Asus Vento 3500) ;) Co se tyce Aceru tak bedny maji gut a jestli chce dotycny Predatora tak z fotek je jasny, ze to nebude zadnej EC (kdyz si vezmete do ceho se davaji zakladni Aspire tak Vam bude jasny, ze prave kejs je na Acerech to nejlepsi)
lexxxa (714)|2.5.2010 12:35
osobne jsem mu Preadatora nevyvracel,ze me se nelibi jsem priznal,to je ale muj problem,pouze jsem mu postnul i jine IMHO kvalitni case,Obsidian a lian li,pouze jako ukazku,sam tazatel napsal jestli vim o nejakych jinych zajimavych bednach,at postnu odkazy,nikomu jsem nic nevnucoval;),pouze poukazoval i na jine IMHO zajimave bedny
johny__g (6387)|2.5.2010 13:12
Promazána přestřelka mezi Richmondem a Hawkeyem, pánové si laskavě přes SZ objasní kdo má jaký vkus a kdo měl v ruce více PC beden a pak nás informují na skládce odpadu. Děkuji.
czhunter (775)|2.5.2010 13:13
[quote=lexxxa;372157]jj-ty jsi jako jeden z mala urcite osobne PREDATORA mel v ruce a podrobil jsi ho urcite testovani;)[/quote]Neměl, a PRÁVĚ PROTO si narozdíl od vás netroufám tvrdit, že je lepší nebo horší než Lian-Li.
Zatím co jiní zřejmě sežrali Šalamounovo ho*no a tak tu můžou veřejně prohlašovat že Lian-Li je da real best ... žeano.

To není nic proti tobě osobně, ale prostě pochop, že pro někoho, komu se líbí Predator (ať už se mu líbí její design nebo výjimečnost nebo nedostupnost) a Armor+ prostě Lian-Li _není_ zajímavá bedna. A ne a ane a ne a ne.
speedsnail (4876)|2.5.2010 13:48
Souhlas, Predator JE Vyjimecna bedna (vzhledem, nedostupností) a když se někomu tenhle styl líbí, nevidím důvod jí nechtít. A podle recenze je bedna relativne rozume resena. Sel bych do ní. Takze sup na ebay a podobně.
Celofan (135)|2.5.2010 20:38
Hoši hoši... neni duvod k hádkam... ja jsem rád za každý názor a cenim jsi toho... a klidne jsi necham poradit....
Ale ja tu bednu na ebay nenašel :-(((((
czhunter (775)|2.5.2010 20:53
Ne nadarmo jsem psal, že je "nedostupná" :) ... prostě si budeš muset počkat, nebo víc hledat i jinde ... to je oběť na oltář výjimečnosti.

A nebo se v mezičase můžeš podívat po casech, o kterých jsem já nebo jiní psali - Alienware (těch je na Ebayi spousta, jsou vcelku oblíbené), Dell XPS, Asus Ares a další ... ty všechny samozřejmě vypadají jinak, ale přesto mají s Predatorem mnoho společného.
Celofan (135)|2.5.2010 21:02
ok a pro usnadneni mohl bys mi hodit odkaz?? nejak jsem ho tu nenašel :-)
Richmond (8084)|2.5.2010 21:02
Dnes nic, zkus to treba zitra ;)

edit: Cosmos by se ti nelibil? http://shop.tntrade.cz/coolermaster-cosmos-1000-rc-1000-ksn1-gp-_d51195.html
dzandra (1368)|7.5.2010 19:15
JO krom na ebay jsem se ptal i na jiných zahraničních šopech a v všude byla skoro stejná odpověď

Hello,
Unfortunately you will not find this case for sale you can only buy it as a whole unit.
Sorry
lexxxa (714)|8.5.2010 15:10
jinak docela zajimava "herní" case ;) za lidovych cca 1200,-

Aerocool CyborgX

http://www.aerocool.com.tw/pgs/pgs-r/cyborgx.htm



m1ch3l (134)|9.5.2010 21:42
[quote=ICEBOSS;371938]Ta skrin mi pripomina GMC Buldozer, bohuzel taky nesehnatelny v nasich koncinach...

http://www.gmc.co.kr/english/programs/read.php?board=PRODUCTS&uid=51&category=11&depth2=25[/quote]

Dá se sehnat v Německu :) a za celkem dobrý peníz
http://www.conrad.de/ce/de/product/871702/GMC-BULLDOZER-PC-GEHAeUSE-SCHWARZ/SHOP_AREA_17129&promotionareaSearchDetail=005