reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SHW23_lemplik_1

lemplik (182)|30.4.2010 22:01
Zcela vlastní tvorba? ano

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
3D model: ne
Brush: ne
Obrázek, fotografie nebo textura: jen ty co jsou součástí programu modo ktery uzivam, externiho nic
Tutorial: ne

Kolik času zabrala tvorba: 15-20 h
Pointa wallpaperu: pirátská výbava

Další komentář: šlo by to ještě vylepšit, ale už není čas
piratskystul4.jpg
lemplik (182)|30.4.2010 22:10
pridavam wireframe ktery je podle novych pravidel vyzadovan
screen2.jpg
czhunter (775)|8.5.2010 10:32
Škoda že je všechno tak čisté, rovné, hladké a nablýskané.
Špína, rez, hniloba, rozklad, to je základ naturalismu a 3D grafiky ;)
lemplik (182)|10.5.2010 08:36
[quote=czhunter;373786]Škoda že je všechno tak čisté, rovné, hladké a nablýskané.
Špína, rez, hniloba, rozklad, to je základ naturalismu a 3D grafiky ;)[/quote]

No mym zamerem nebylo nakreslit, jak by to vypadalo dnes, ale jak to bylo tenkrat.
Uznavam ze dalekohled,ci mec mohl mit nejake znamky poskrabani a stul nejake znamky opotrebeni, ale korozi a hnilobu jsem tam urcite nechtel. Ta by se hodila spise pro nejakou starou truhlu opredenou pavucinama plnou stareho harampadi a ne na stul s mapou.
Nettle (128)|10.5.2010 15:07
ne czhunter ma rozhodne pravdu. Urcite to chtelo necistoty hnilobu a rozklad...
lemplik (182)|10.5.2010 21:40
[quote=Nettle;374182]ne czhunter ma rozhodne pravdu. Urcite to chtelo necistoty hnilobu a rozklad...[/quote]

ok, tak jste me ukecali ;) priste to vsechno necham reznout a hnit :D
Liutasil (63)|10.5.2010 22:53
podle me by se take spis hodil trochu "starsi" kabatek na ty veci :-) .
Ale na co bych chtel upozornit, je ten pytel penez na stole. Nevim jeslti jsem divnej, ale ten mesec mi tam nesedi. Za prve je moc maly a hlavne zadruhe vypada jak 2D obrazek.... ja bych ho nekolikrat zvetsil a dal na pravy horni okraj obrazku/na mapu na horni okraj, tak aby to prekryval.
(Ja teda pc grafiku nedelam, takze ani nevim, jak je to tezky, ale takhle se mi to tam nehodi (to uz by bylo lepsi bez nej) :-) )
lemplik (182)|11.5.2010 07:38
[quote=Liutasil;374346]podle me by se take spis hodil trochu "starsi" kabatek na ty veci :-) .
Ale na co bych chtel upozornit, je ten pytel penez na stole. Nevim jeslti jsem divnej, ale ten mesec mi tam nesedi. Za prve je moc maly a hlavne zadruhe vypada jak 2D obrazek.... ja bych ho nekolikrat zvetsil a dal na pravy horni okraj obrazku/na mapu na horni okraj, tak aby to prekryval.
(Ja teda pc grafiku nedelam, takze ani nevim, jak je to tezky, ale takhle se mi to tam nehodi (to uz by bylo lepsi bez nej) :-) )[/quote]


Njn. mesec se moc nepovedl :( Nepovedlo se mi ho poradne vymodelovat a ta textura taky neni dobra. A mince jsou taky mizerne.

Chtel bych Vam vsem, co jste pridali komentar, podekovat za rady a pripominky - jsou pro mne velmi uzitecne - prece jen jsem spise zacatecnik a snazim se z nich poucit.
Draken (1578)|20.5.2010 09:17
jako vymodelovaný je to pěkně... ale ta hra stínu a světel je tam mizivá
a ten pytel je tam jak pěst na oko ... mince se mi líbí ale jak bylo řečeno chce to určitou míru používání těch komponent pač ani kdyby byly nový tak nevypadaj tak sterilně
přesněji řečeno:
1)mapa by mohla byt zmuchlana s okusanými rohy a víc dožluta
2)dalekohled,šavle a ta měrka ... stíny,stíny,stíny a na šavli třeba vyrytý nějaký nápis...
3)pytel ... malý ... moch bejt třeba otevřenej a ty mince z něj mohli bejt vysypaný (a zase stíny)
4)stůl nevím ale dřevotřísku asi v těch dobách ještě neměli XD (trocha suků a nerovnosti by pomohlo ... asi bych se nebál ani tmavšího odstínu)

ale jak řikám až na tyhle detaily je to pěkný a myslim že i to třetí místo bysis zasloužil, držím palce