reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Legální verze W 7 ?

Renus (85)|2.5.2010 10:03
Narazil jsem na Aukru na prodej W7 Ultimátní verze,zdá se mě hodně podezřelá cena, za kterou ji prodejce prodává, dle reakcí kupujících z předešlých aukcí vypadá, že je vše ok, ale já tam cítím nějaký háček.Co mě zajímá je proč je cena tak nízká, když retail verze stojí skoro 7 tisíc.
Dám tady odkaz na aukci, opravdu nejde o reklamu, kdyby s tím byl problém, ať to moderátor editne.

http://www.aukro.cz/item1023943032_windows_7_ultimate_cz_plne_licencovane_cela_cr.html
Weslo (234)|2.5.2010 10:20
při předchozí aukci prodával dle jeho slovo tohle
http://www.microsoft.com/cze/licence/fpp/default.mspx
tady má FCP což může být překlep ...
---
osobně bych do toho nešel
matyyy (2527)|2.5.2010 10:29
od pohledu mě zaujala FCP verze
ke který google nic relevantního nenajde

a pak taky "25 místný product key+aktivační klíč+doklad o koupi a legálnosti SW"
proč to má product key a aktivační klíč? (já měl k win7 jen product key) aktivační klíč byl k "beta" verzi win7 (opět dle googlu)

a docela bych chtěl vidět ten doklad

zkus napsat někomu na aukru jestli se nepodělí o víc informací

---------
osobně bych do toho nešel
Sommer (384)|2.5.2010 12:51
Mno, je to trochu podezřelé. Osobně bych zkusil kontaktovat už někoho, kdo si ty W7 od něj zakoupil (zjistíš přes kliknutí na jeho komentáře a uzavřené obchody).

Nehci se prodejce nijak dotknout, ale zajímalo by mě, kde k tolika klíčům/instalacím přišel, že je prodává za tak nízkou cenu ;)
Doctor01 (400)|4.5.2010 20:21
Ahoj.

Taky by mě to zajímalo. Prodává se tam několik verzí W7.
Ale jak bylo uvedeno, cena a popis jsou u nich celkem podezřelé.
(u jedné krabicovky to není krabicovka dle obr, u dalších jsou na obr vidět
nějaké čínské nápisy, u nejakého dalšího win systému má nálepku s
product key zalisovanou v obalu ...)
|Mio| (1333)|4.5.2010 23:22
Divny je ze vsechny komentare kupujicich jsou pozitivni.

Takle pokoutne distribuovany software bych nekupoval. I kdyby to skutecne legalni bylo, preci jen paragon/faktura z kramu nebo e-shopu je jedina jistota legalnosti.
aumirek (166)|7.5.2010 09:06
jenže většinou na aukru je to internetovej obchod sám jsem tam kupoval Wisty krabicovou verzi dostal jsem ji origoš zabalenou se všemi náležitostmi přesně jak v kameném obchodě včetně té faktury cena byla 1990 kč.Přihlášení a vše kolem toho proběhlo v pohodě mám ji asi rok a jsem spokojenej netvrdím ovšem že to je vždy jen legálni a ono ity reputačni body.Proč by měl dávat špatné zaplatil zboží dostal a třebas mu i funguje on takovej běžnej uživatel na to ani nemusí přijít že má nelegálni a je spokojenej