reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

DFI Lanparty UT ICFX3200-2r/g

superdrooper (208)|3.5.2010 22:24
Co říkáte na tuto desku? Stará deska odešla a za 750 Kč bych mohl pořídit tuto výprodejovou (novou) z bazaru s pětimesíční zárukou. Vyplatí se?

Děkuji.

Edit: Ještě dodám, že zbytek komponent je Intel Pentium Dual Core, ATI X1600SE PCIex16, disk, mechanika, PC pro běžnou činnost, upgrade GPU a CPU bude nejspíše následovat v nejbližší budoucnosti.
Weslo (234)|4.5.2010 08:41
Já ji dlouho měl a musím říct že jsem byl spokojen.CPU se do toho nedají dát 45nm Quady tak s tím počítej a také na RAM je tato deska velmi vybíravá.
btw. kde se dá za tyhle prachy koupit?Klidně bych ji vymněnil se svou P5Q PRO
superdrooper (208)|4.5.2010 09:31
[quote=Weslo;372728]Já ji dlouho měl a musím říct že jsem byl spokojen.CPU se do toho nedají dát 45nm Quady tak s tím počítej a také na RAM je tato deska velmi vybíravá.
btw. kde se dá za tyhle prachy koupit?Klidně bych ji vymněnil se svou P5Q PRO[/quote]

Koupit se dá zde: ODKAZ. Jedná se o portál Aukro, ale jak se tak dívám, tak s tou zárukou jsem se nějak sekl, žádnou záruku na desku nedává, avšak prohlašuje, že jsou nové v kompletním balení.
Weslo (234)|4.5.2010 09:54
No já na Aukru nekupuju a bez záruky od neznámých lidí už vůbec ne.Ale kdo chce kam ... :)
Deska je to dobrá ovšem za mírný příplatek se dají koupit i se zárukou
třeba http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=45615b