reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

HP Business Jet 1000 a 1200D - chyby

KEOSAN (958)|4.5.2010 20:54
Mate niekto tlaciarne HP Business Jet 1000 alebo 1200D ?

Ak ano, iste ste si vsimli, ze ak ich mate dlhsie, tak napr. spotrebny material ma natvrdo nastavenu expiracnu dobu po ktorej neni mozne tlacit bez vymeny cipu /vraj este funguje docasne nejake posuvanie datumov/.

Lenze u tej tlaciarni je aj mozna expiracia trysiek, ako som si vsimol. Mal som totiz trysky, co vynechavali. Precistil som ich v ultrazvukovej vanicke. :) Vsetko sa rozbehlo a tlaciaren teraz po kazdej tlaci hadze testovaciu stranku. :( Ak vytlacim informacnu stranku, pisu u vsetkych trysiek status 3, co je expiracia trysiek /je natlacene viac, nez je deklarovane/. Ono by to islo kludne dalej, keby HP nedavalo do tlaciarni schvalne firmware, ktory nuti zakaznika kupovat zbytocne nove a nove naplne, trysky...:mad:

Stretol sa uz s tymito problemami niekto, skusil ich nejak riesit ? Ako ? Nejaky upraveny firmware....?
dzandra (1368)|5.5.2010 16:23
No můžeš zkusit jednu věc, tiskárnu po vytištění informační stránky nikdy nevypínej. Mám podobný problém s repasem na hp bisjet 2800. Pokud vložim repasovaný cartrige do tiskárny tiskárna ho vezme. Jakmile se ale tiskárna vypne, už je po barvě (netuším co do toho čipu tiskárna dá za informaci. Jinak hp začínám mít plnou p..el:runaway
KEOSAN (958)|10.5.2010 10:26
Nasiel som niekde dokonca navod, ked niekto zobral hlinikovy stojan na knedliky na pare a dal tam napln. Takto na pare varil trysky. Vraj su proti teplote odolne a pusti to usadeniny :)

Toto som neskusal, radsej na to pouzivam ultrazvukovu cisticku :)