Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 17 z 17

Téma: Jaký jazyk vybrat?

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Dobrýho zaměstnavatele bude zajímat i kvalita tvojeho kódu. Takže sice neprodáš to, že umíš deset jazyků, ale prodáš to, jak díky tomu bude vypadat Tvuj kód pro Javu.

Prostředí je asi nejlepší buď visual c++, ale dost záleží na tom, co chceš psát (grafika/konzolová aplilkace)....
    Dobrý je si i trošičku osahat vývoj bez prostředí (tzn. unix style vi + Make), bys zažil jak funguje překlad.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2009

Citace Původně odesláno od Logout Zobrazit příspěvek
    Dobrýho zaměstnavatele bude zajímat i kvalita tvojeho kódu. Takže sice neprodáš to, že umíš deset jazyků, ale prodáš to, jak díky tomu bude vypadat Tvuj kód pro Javu.

Prostředí je asi nejlepší buď visual c++, ale dost záleží na tom, co chceš psát (grafika/konzolová aplilkace)....
    Dobrý je si i trošičku osahat vývoj bez prostředí (tzn. unix style vi + Make), bys zažil jak funguje překlad.
    Tak ty rozjezdy stejne budou jako konzolové aplikace. Ke grafickým se budu nejspíš muset přepracovat přes ně.
    Jinak s Unix/Linux mám více než velké zkušenosti, provozuju asi 40 VNT/TS serveru + hostuju WoW server a o revize, tedy kompilace jsem se staral já jenže už neni čas.
    Ale raději bych chtěl dělat věci pro Windows.
    Odpovídat lze po přihlášení

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12