Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: M3A - Teplota

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Dnes jsem si vsiml ze na moji desce ( http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=P48rppKk4jrc9pNd ) ma ten stribrnej pasivak nejak vysokou teplotu, neda se na nem udrzet ruka, odhaduju ze ma s prehledem 70°C (kdyby bylo potreba tak presne zmerim). Software mi pise jedinou teplotu u desky, a to 30°C a to urcite neni ten stribrny pasivak, mozna ten cerny.

Chci se tedy zeptat, je normalni takova brutalni teplota a pokud ne tak proc to ma takovou brutalni teplotu.

diky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Je to normální, těch 70 °C je možná trochu moc, to by ses pěkně spálil, ale mezi 50 - 60 to být může (na tom už ruku neudržíš). Je PC stabilní? Pokud by jsi to chtěl řešit, tak buď větší pasiv nebo ofukovat větrákem. Stačilo by i zařídit dobré větrání celé skříně, aby v ní byl průvan. Ale nepočítej že teplotu srazíš na úroveň třeba CPU, to ani smysl nemá, protože Northbridge je na vyšší teplotu stavěný a nevadí mu.

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

vetrak jsem na tom namireny mel, neumyslne, miril jsem an neco jineho, tet mam case usporadanou jinak a takhle to hreje. Tak diky a info, skusim na to zase hodit fan.

Podobná témata

1. Teplota PCH
    Od hadd1 v sekci Chlazení
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 19-05-2013, 18:24
  2. Teplota na diodě CPU, teplota CPU
    Od XKrik v sekci AMD - procesory a základní desky
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 02-07-2010, 12:22
  3. Teplota CPU v notebooku při zátěži
    Od mistel v sekci Intel - procesory a základní desky