reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

nejde nainstalovat myš

korbell (5)|9.5.2010 13:12
Zdravím,

prosím o pomoc s banálním problémem - instalací myši. Pro známé jsou kupoval myš k notebooku, model myši je A4tech OP-620D, OS v notebooku W Vista home basic, architektura je 32 bit. Myš bez problémů funguje na ostatních počítačích (OS na testovaných počítačích byl W XP nebo W vista home) ihned po připojení. Zkoušel jsem stáhnout a nainstalovat i software od výrobce - bez výsledku. Zkoušel jsem na něm i jiné myši, ty ale taktéž nefungovaly. Vyzkoušel jsem jí ve všech slotech USB. Ještě musím říct že jinak USB sloty fungují a že ta myš fungovala v BIOSu, takže předpokládám že problém bude v OS. Doufám že informace k problému jsou kompletní.

Jakub Nosek
kevin00 (10238)|9.5.2010 14:59
Myš funguje v BIOSu :notsure
O jakou základní desku se jedná ? Jsou nainstalovány všechny ovladače (hlavně chipset) ?
Když myš připojíš, vyskočí bublina informující o nalezení nového hardwaru. Není ve Správci zařízení otazník u nějakého zařízení ?
korbell (5)|9.5.2010 18:29
[quote=kevin00;373974]Myš funguje v BIOSu :notsure
O jakou základní desku se jedná ? Jsou nainstalovány všechny ovladače (hlavně chipset) ?
Když myš připojíš, vyskočí bublina informující o nalezení nového hardwaru. Není ve Správci zařízení otazník u nějakého zařízení ?[/quote]
je to notebook HP compaq 6735s, vše je nainstalované jak má být. když ji připojím vyskočí bublina o instalaci zařízení ale jak jsem psal, nefunguje ani při instalaci softwaru od výrobce. Taky mi to přišlo divný ale ano, v BIOSu myš funguje
kevin00 (10238)|9.5.2010 18:43
A co ten Správce zařízení ? Po připojení zkoušel jsi restartovat ntb ?
korbell (5)|9.5.2010 18:53
[quote=kevin00;374004]A co ten Správce zařízení ? Po připojení zkoušel jsi restartovat ntb ?[/quote]
ano, zkoušel... taky jsem tu myš zkoušel v mém a ještě v jednom počítači a tam fungovala okamžitě po připojení.
durib (1141)|9.5.2010 19:56
[quote=korbell;374006]ano, zkoušel... taky jsem tu myš zkoušel v mém a ještě v jednom počítači a tam fungovala okamžitě po připojení.[/quote]

Je lepsi odpovedet na celou otazku- co ten spravce zarizeni?:)
Start- pravym Pocitac- spravovat- spravce zarizeni- jsou tam nejake zlute otazniky?
korbell (5)|9.5.2010 21:41
[quote=durib;374027]Je lepsi odpovedet na celou otazku- co ten spravce zarizeni?:)
Start- pravym Pocitac- spravovat- spravce zarizeni- jsou tam nejake zlute otazniky?[/quote]
Ano, žlutý otazník je právě u té myši
kevin00 (10238)|9.5.2010 21:45
[quote=korbell;374058]Ano, žlutý otazník je právě u té myši[/quote]

Nech myš zapojenu a odeber zařízení. Jaké je ID zařízení ?
Jsou USB porty na 100 % funkční ? Jiná myš, usb flash disk v nich funguje ?
korbell (5)|9.5.2010 21:49
[quote=kevin00;374060]Nech myš zapojenu a odeber zařízení. Jaké je ID zařízení ?
Jsou USB porty na 100 % funkční ? Jiná myš, usb flash disk v nich funguje ?[/quote]
já už ten notes nemám u sebe, tak to zítra zjistím. Zkoušel jsem i jiné myši ale nefungovala žádná, jinak flashka šlapala v pohodě...