reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Kde se dozvídáte o AOC produktech?

husky14 (4214)|10.5.2010 05:32
  • AOC web
  • Online média
  • Tištěná média
  • Výstavy, veletrhy

Poznámka: Pro hlasování je anketa k dispozici na homepage magazínu Svět hardware v pravém sloupci.
Ivo Mašek (507)|10.5.2010 06:38
Od AOC jsem měl řadu let klasický monitor CRT (momentálně ho mám uložený v mém příručním skladu). Když jsem kupoval LCD náhradu, tak jsem logicky zabrousil na firemní web (minulý rok) a vybraný LCD monitor AOC sháněl u nás (musel mít rozměr 4:3). Jedině Mironet byl ochotný ho přívézt z Berlína (čekací doba 3 týdny).
jrx (1880)|10.5.2010 14:30
O AOC produktech se nikde nic nedozvídám. Naposledy jsem měl v rukou, pár let zpátky, jejich CRT a od té doby pro mě tato značka prakticky neexistuje. Maximálně se sem tam něco mihne při procházení eshopů. :notsure

/V anketě hlasuju Online média s tím, že když pročítám novinky, tak se tam občas něco od AOC objeví, ale že bych tomu věnoval pozornost se říci nedá.
meeee (1110)|10.5.2010 14:46
[quote=Jiri@tncm;374171]O AOC produktech se nikde nic nedozvídám.[/quote]
Yep. Kdyby nás AOC nekrmil poslední dobou SHW, tak o nich nevím zhola nic.:idea
//A tedy ne že by mi AOC chybělo.
czhunter (775)|10.5.2010 17:23
Stejně jako ostatní - nikde a sám ji nevyhledávám.

Nebýt sem tam zmínka tady na SHW, tak ani nevím, že ta firma ještě existuje. A neví to ani 99% lidí kupujících dnes monitor (platí pro ČR, jinde ve světě to může být jinak).

Asi ani o nic nepřichází, spousta průměrných monitorů, které nezaujmou ani parametry, ani vzhledem (jeden sice tuším vyhrál Red Dot, ale to celé portfolio nevytrhne, Samsung a LG můžou taková ocenění přehazovat vidlema).