reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Poradte prosim, rusi se mi televize s audiem PC

Dyžon (1)|16.3.2007 09:03
Nejdriv trochu vysvetlim situaci.Mam kabelovou televizi (karneval)s pripojkou ze zdi zhruba 50cm od pocitace.zvukovou kartu AC 97,repro soustavu Genius hometeathre 5.1,a televizi SONY. Televize a zesilovac od beden mam take vedle sebe,presneji nad sebou zhruba 4m od pocitace.Takze kabely do zesilovace s koaxialem tahnu stejnou cestou vedle sebe.
Problem je v tom,ze se mi navzajem rusi.obraz je v pohode,ale kdyz zapnu zesilovac,tak v nem huci.kdyz odpojim koaxial ze zdi,tak to prestane hucet.
Zkusil jsem uz i omotat koaxial alobalem, ale huci to porad.
Prosim poradte nekdo,nejsem v tehle elektronice moc silnej,ale urcite se mi nechce predelavat rozlozeni mistnosti ... diky :)
jokerrr (2)|16.3.2007 11:22
Mam podobny problem. Kabelova televize (karneval), zvukova karta Realtek, repro 5.1 Genius Hometeathre zapojene AC-3 kabelem, televize Panasonic.... pokud mam pusteny PC, tak mi rusi obraz na TV... :( bohuzel nepomuze ani kdyz vypnu zesilovac..... jedin co pomohlo .. je zapojit 5.1 zvuk chincema, coz vyresilo problem s obrazem, ale prozmenu zas v repro huci ... takze nefim.... zkusil jsem koupit prepetovou ochranu na zasuvky, antenu a sit, ale problem to nevyresilo...

pokud to nejak vyresis dej vedet jak diks. [email]jokerrr@seznam.cz[/email]
fikus-kukis (6)|10.4.2007 21:33
[QUOTE=Dyžon]Zkusil jsem uz i omotat koaxial alobalem, ale huci to porad.[/QUOTE]Skús ešte ten alobal uzemniť a bude to po teoretickej stránke dokonalé.
Prípadne skús ešte omotať aj ten nf drát alobalom a tiež alobal uzemniť (v tomto prípade bude vhodné oba pripojiť na zem v jednom bode).