Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: IE8 otvíraná okna

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Dobrý den,mám problém s IE8 a to s blokováním automaticky zobrazovaných oken.Teda spíše nezobrazovaných.Zničeho nic a to na winXP i win7 nejsem schopen nahrát obrázek do aktualit našeho eshopu,nepomáhá nic ... Všade jsem povolil otvírání oken,nastavil web jako bezpečný atp.,milion různých pokusů,zkoušel jsem i otvírání oken zakázat a dát web jako povolenou vyjímku,nepomáhá nic..... tady je foto http://dl.s4.superhosting-cdn.p.uloz...c=377056442&De ,chcili změnit či přidat obrázek v aktualitách vyskočí,že mám povolit otvírání oken....nejsem pc analfabet,radil jsem se i s programátorem,nic už nás nenapadá...pravděpodobně jde o hloupost,která prostě člověka nenapadne a nebo nějaký hodně ukrytý zabezpečení ..... nemáte někdo s něčím podobným zkušenost ..... dík .... web jde sice obhospodařovat v klidu z jinýho prohlížeče ale když nemám čas udržuje ho manželka a ta je jen na ie .....
    Naposledy upraveno uživatelem Karel261: 12-05-2010 v 20:35
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Pouzivas nejaky firewall? Zkusil jsi to v jinem prohlizeci?

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Firewall jsemzkoušel vypnout,v jiných prohlížečích to jde.Problém je,že to nejde v IE a to na obou systémech na XP i W7 (jeden počítač-dva disky)...... na jiném počítači (Vista) problém nemám ani na notebooku(XP).Manželku bych taky asi ukecal k používání Chrome(kterej tam je) ale dost mi vadí,že nevím PROČ .... něco se někde muselo přenastavit a když člověk neví,čím to může být je to problém,navíc jinde na tom počítači je to o.k. jde jen o admin.prostředí eshopu a to ještě jen u vkládání obrázků do aktualit :-( .... divný .... samotný program už projel programátor-nic .....

Starousedlík SHW Avatar uživatele dzandra
    Registrace
    Dec 2006

Zkus spustit ie /nástroje/možnosti/upřesnit a obnovit, mělo by to nastavit ie do defaultu

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Citace Původně odesláno od dzandra Zobrazit příspěvek
    Zkus spustit ie /nástroje/možnosti/upřesnit a obnovit, mělo by to nastavit ie do defaultu
    Díky moc,pomohlo to !!!!Bohužel tak to bejvá,ta základní věc člověka nenapadne a hledá složitosti :-) Jo a už jsem zjistil co to dělá-doplněk "Google toolbar"

Starousedlík SHW Avatar uživatele dzandra
    Registrace
    Dec 2006

Jsem rád, že jsem mohl pomoct

Podobná témata

1. Nekorektní zobrazování dialogového okna ve Vistách
    Od lerawi v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-03-2009, 13:22
  2. VirtualBox-nastavení velikosti okna
    Od holla v sekci Software denní potřeby
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 06-02-2009, 10:47
  3. WinXP-SP2... jak se zbavit prihlasovaciho okna?
    Od Karel_777 v sekci OS Windows
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 03-12-2007, 14:21
  4. Vista Ultimate-(ne)zobrazení uvítacího okna
    Od fanynek v sekci OS Windows
    Poslední příspěvek: 19-11-2007, 22:03
  5. vista okna
    Od zakbak v sekci OS Windows
    Poslední příspěvek: 06-09-2007, 10:34