Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Gigabyte 8800GT a Arctic Cooling Accelero S1 rev. 2

Nováček
    Registrace
    May 2010

Dobrý den,
    tak bych rád vyměnil chladič u Gigabyte 8800GT. Bohužel nevim kam všude mam nalepit ty malý chladiče. A taky nevím, kam s některými části Arctic Cooling Accelero S1 rev. 2. Takže k věci.
    Kolem procesoru jsou umístěné paměti (tedy doufám-označil sjem je červeně), na ně bych nalepil ty malé chladiče. Ale potom je ke konci nejspíš mosfety (označil jsem je zeleně) a nevím, ejstli an ně nenalepit ten větší chladič.
    Taky jsem narazil na pár fotek (http://www.czechcomputer.cz/uploadim...3701511191.jpg), kde je naznačena celá výbava Arctic Cooling Accelero S1 rev. 2 a nevím kam s tím plíškem, vypadá jako na krytí nějakých částí. A taky nevím, jak umístit dodatečně větráky, které bych k tomuto chladiči dal. Jestli maj oba nasávat nebo odsávat popřípadě jejich kombinaci.
    Moc děkuji
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 1.jpg 
Zobrazení: 182 
Velikost: 67.5 KB 
ID: 16856  
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Když budeš dávat větráky, tak ať foukaj skrz chladič směrem na kartu a ty malý pasivky na paměti a mosfety ani dávat nemusíš.

Ten plíšek v příslušenství určitě na 8800gt nepatří, bude to k jiný kartě => plíšek neřeš.

Prostě nasaď chladič a dej na něj větráky.... nic víc s tím dělat nemusíš.

Nováček
    Registrace
    May 2010

Dobrý den,
    víte, když už to budu dělat, tak bych to rád udělal pořádně.

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Plíšek je chladič napájecích mosfetů, použil jsem ho u X1900GT (zhruba [URL="http://www.arctic-cooling.com/pics/compatibility/VRHSM_3D.gif"]takhle[/URL]), na nVidii určitě nepatří. Ten druhý delší hřebenovitý pasiv je to samé, pokud by pasoval na tvoji kartu tak ho tam dej, ale z toho akvarelu který nazýváš fotkou je vidět kulový (ale nejspíš se tam nevejde, bez úprav). Jak to má vypadat vidíš [URL="http://www.pretaktovanie.sk/phpBB3/viewtopic.php?f=68&t=40402"]tady[/URL].
    Naposledy upraveno uživatelem johny__g: 17-05-2010 v 13:20

Nováček
    Registrace
    May 2010

Dobrý den,
    mockrát Vám děkuji. Bohužel fotka není moje, tuhle jsem našel na netu, takže se Vám velmi omlouvám.

Starousedlík SHW Avatar uživatele hawkeye9898
    Registrace
    Feb 2008

http://www.arctic-cooling.com/catalo...5&page=support

RAM heatsinky na cervene
    VR heatsink na zelene

nad to cele 1 vetrak a mas...urcite to tam nalep aj ked vela kariet chladenie na RAM nema, vacsina ma aspon mofsety. a kedze to k tomu chladicu je a das to tam nic nepokazis len lepsie budes chladit

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Nechápu, proč na tento chladič chcete ještě instalovat větrák...
    Mluvím z vlastní zkušenosti, mám 8800GT od MSI a roky mi na ní tento chladič sedí jako pasiv. Celé PC drží jediná Noctua se sníženými otáčkami na CPU a chladič na zdroji. Nikdy nebyly žádné problémy s přehříváním, dokonce tvrdím, že komponenty jsou na dotek spíš vlažné. OK, neplatí tolik pro paměti, ty se hřejí víc, ale horké rozhodně nejsou.

Starousedlík SHW Avatar uživatele hawkeye9898
    Registrace
    Feb 2008

no accelero a 8800gt pasiv v dobre vetranej bedni inak to nejde...pozri si teplotu GPU v zatazi aku mas..
    daj len na rychlovku furmark...ak mas aj tam vlazny chladic tak je nieco zle...s vetrakom ma pri hrani ma cca 50-55st
    a ventilator preto aby boli aj napajacie troska ofukovane atd

Podobná témata

1. Chlazení grafik: PROBLÉM 8800GT a Arctic Cooling Accelero S1 rev. 2
    Od snasel17 v sekci Chlazení
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 15-10-2013, 12:17
  2. Chlazení grafik: Arctic Cooling Accelero S1 a S2 + minirecenze
    Od Kollda v sekci Chlazení
    Reakcí: 28
    Poslední příspěvek: 11-09-2008, 08:03
  3. Chlazení grafik: Arctic-Cooling Accelero S1 (Rev. 2)
    Od kom72 v sekci Chlazení
    Reakcí: 42
    Poslední příspěvek: 25-05-2008, 22:17