reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Neustálá snaha Win XP o instalaci driverů

meeee (1110)|18.5.2010 09:54
Obracím se na vás s prosbou o pomoc.

Dnes ráno přijdu do kanclu, vybalím notebook (Acer TM8371-944G50n), píchnu do USB aktivní hub (s připojenou tiskárnou, zvukovou kartou, skenerem, klávesnicí a myší), spustím NTB a pak to začne:

po načtení Windows (XP Pro SP3 plně aktualizované) a programů spouštěných při startu se Windows snaží nainstalovat "Standard 101/102-Key or Microsoft Natural PS/2 Keyboard" a "Logitech HID-compliant G9 Laser Mouse".

Vybafne "nalezen nový hardware", spustí se Průvodce nově rozpoznaným hardwarem a u G9 píše "Při instalaci zařízení došlo k chybě. Systém nemůže nalézt uvedený soubor" a dole mohu kliknout pouze na Dokončit. Když na Dokončit kliknu, rozjede se celý proces znovu. Přitom ve Správci zařízení u ní vykřičník není a krysa normálně funguje.

U té klávesnice pak vykřičník ve Správci je a Průvodce u ní vyhodí chybu "Při instalaci zařízení došlo k chybě. Nelze vytvořit soubor, který již existuje."

Jak klávesnice, tak myš normálně fungují, ale proč pořád Windows otravují s jejich instalací?
Včera večer doma bylo všechno v pořádku.

Zkoušel jsem i nahodit starší ovladače chipsetu ze stránek Aceru, bezvýsledně.

Napadá vás něco?

//ha, zdá se, že by to mohlo souviset se SetPointem

///tak zbavil jsem se SetPointu, smáznul jsem wdf0100.sys, G9 už neotravuje (//Otravuje!!:angry), ale zůstává vykřičník u klávesnice NTB a přestal jít touchpad.

////tak to vypadá, že je to poměrně rozšířený problém myší od Logitechu na noteboocích s Win XP SP3, ale řešení nikde.

/////no nic, jdu přeinstalovat Wokna
Georginek (2957)|18.5.2010 22:16
Zdravim, hele neco podobneho sem resil dneska. Po pripojeni G9 k Acer Aspire 4810T to taky delalo psi kusy.
Tak jsem preinstaloval Touchpad ze zalohy, stejne tak chipset a potom jsem z original CD od Logitechu od G9 nainstaloval mysku. Teprve po restartu jsem ji pripojil a vse jede normalne. :notsure