Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Windows7 nevidí disk:(

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Zdravim,
    postavil jsem si novej komp a mám jeden problém.
    V kompu jsou dva disky (320GB a 1TB). V BIOSu jsou oba dva, ve správci zařízení jsou oba dva, v testovacích utilitách jsou oba, ale v průzkumníkovi win ani v totalcommanderu neni ten 1TB
    Nainstaloval jsem všechny drivery, ale stále nic. Poradí mi prosím někdo co s tím??

Jedná se o disky:
    HDD WD Caviar Blue 3,5" SATAII, 16MB - 320GB
    HDD WD Caviar Black 3,5" SATAII, 32MB - 1TB

Jinak desku mám Asus P5Q3 / CPU Q6600 / DDR3 Adata 1600

v BIOSu je vše nastaveno defaultně, jen jsem přenastavil IDE na AHCI (před instalací Win7).
    Je tam ještě připojená DVD/RW IDE kabelem.

předem díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Je na disku vytvořen oddíl? Má přiřazeno písmeno?

Pošli screenshot ze Správce disků.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2010

Vypada to ze asi nemas prirazeny oddil k disku.uz se mi to taky stalo kdyz sem instaloval win 7 tak jsem dal vytvorit oddil na jednotce C a na jednotku D jsem nedal vytvorit nic a kdyz jsem najel do win 7 tak disk nikde.Problem sem odstranil tak ze jsem spustil znovu instalaci win 7 a kdyz jsem tam mel na vyber na ktery disk chci instalovat system Win 7 tak jsem jenom na spodnim panelu kliknul na rozsirene moznosti a nebo moznosti nebo jsem kliknul na disk D tak nejak uz si to presne nepamatuji a dal jsem vytvorit odddil a pote az byl oddil vytvoren tak jsem akorat jeste dal formatovat disk ale to muzes az ve win 7 az se ti nacte.Pak uz jen das konec instalace a nepokracujes v instalaci Win 7 dal,dal nez po vyber disku nepokracujes . das konec nebo storno az si vytvoris oddil a pc se ti restartuje a mel by jsi mit hdd k dispozici.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od Kazi4949 Zobrazit příspěvek
    Vypada to ze asi nemas prirazeny oddil k disku.uz se mi to taky stalo kdyz sem instaloval win 7 tak jsem dal vytvorit oddil na jednotce C a na jednotku D jsem nedal vytvorit nic a kdyz jsem najel do win 7 tak disk nikde.Problem sem odstranil tak ze jsem spustil znovu instalaci win 7 a kdyz jsem tam mel na vyber na ktery disk chci instalovat system Win 7 tak jsem jenom na spodnim panelu kliknul na rozsirene moznosti a nebo moznosti nebo jsem kliknul na disk D tak nejak uz si to presne nepamatuji a dal jsem vytvorit odddil a pote az byl oddil vytvoren tak jsem akorat jeste dal formatovat disk ale to muzes az ve win 7 az se ti nacte.Pak uz jen das konec instalace a nepokracujes v instalaci Win 7 dal,dal nez po vyber disku nepokracujes . das konec nebo storno az si vytvoris oddil a pc se ti restartuje a mel by jsi mit hdd k dispozici.
    Jezis jen to ne. Sice funkcni, ale uplne zbytecny postup.
    Najed do spravce disku (pravym Pocitac- Spravovat- Sprava disku), jak psal Reaktor a tam uz uvidis, co mas a nemas vytvoreno.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od Kazi4949 Zobrazit příspěvek
    To je postup

Pracovat s diskovymi oddily se da i v prostredi windows. Bud pomoci jiz zminovaneho spravce disku (zakladni fce, ale funckni a je to uz ve windows - zadna instalace), nebo pomoci lepsich programu - napriklad Acronis disk director, ktery toho umi opravdu hodne.

Podobná témata

1. BIOS nevidí SSD disk
    Od jerry.s v sekci HDD, boxy, SSD
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 04-03-2013, 19:22
  2. USB flash Kingston Data Traveler SE9 8GB Windows7 nevidí
    Od bluenite38 v sekci Flash disky, pam. karty
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 06-01-2013, 18:23
  3. Externí HDD: Externí disk rotuje, ale Windows ho nevidí
    Od m1ch3l v sekci HDD, boxy, SSD