Strana 3 z 16 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 230

Téma: Sraz členů diskuzního fóra SHW

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

jo, ale o Brně vím jen to, jak se tohle město jmenuje, nic víc -jak bych se pak v "houbovitém stavu" dostával domů? Hmm? -a navíc, po osobním setkání, ehm... nechci přijít o reputaci (nikdo by mě pak už nebral vážně)

-Zkrátka vidím to jako problém
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Ani to nezkoušej Boboco. Brno taky neznám... Přece mně tam nenecháš s těma dědulama jako je ICEBOSS?!?

Jinak o Tobě si můžu přečíst na lidé.cz (hlavně ty názory holek ). A fotku už jsem taky někde našel, takže se neboj .

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Brno taky vůbec neznám, byl jsem tam jen jednou na invexu ale to jsem jel podle předem nacvičené trasy

Boboco přijet prostě musí!

Myslím si, že když ICEBOSS řekne "známé" místo kde bude sraz, my (co Brno neznáme) si ho najdeme na mapy.cz, mapku vytiskneme a pojedeme...tady se nemůže nikdo vymluvit, že nepřijede, protože Brno nezná...

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

-> boboco: posadim te na vlak a reknu pruvodcimu, at te na patricne zastavce vyhodi

Sejdem se na hlavnim nadrazi pod hodinama. podrobnosti upresnim, dam vam fotku toho mista a mapku

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Mno co se tyce hospod a piva brno mam zmapovano opravdu dobre Zalezi ale na tom kolik bude lidi co s etyca piva preferoval bych hospody s plzni ci dalesicemi .. ostatni znacky nepovazuji za piva Az uvidim nejake realne cislo kolik lidi by chtelo prijet hodim nejake navrhy kam jit

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od pas!k
    Mno co se tyce hospod a piva brno mam zmapovano opravdu dobre
    S ohledem na Tvůj avatar - Proč mě to nepřekvapuje?!

Citace Původně odesláno od ICEBOSS
    -> boboco: posadim te na vlak a reknu pruvodcimu, at te na patricne zastavce vyhodi
    To bys fakt pro mě udělal?
    Citace Původně odesláno od ICEBOSS
    Sejdem se na hlavnim nadrazi pod hodinama. podrobnosti upresnim, dam vam fotku toho mista a mapku
    Já přijedu jenom když tam bude i Karel Polívka a oficiálně přislíbí účast (takže vcelku nesplnitelná podmínka... )
    Já se Vás fakt bojím, já jsem na podobném srazíku nikdy nebyl a že bych po večerech s partičkou vysedával po hospodách se říct taky nedá... zkrátka, bojím se, že mě zkazíte
    Citace Původně odesláno od P@pi
    Jinak o Tobě si můžu přečíst na lidé.cz (hlavně ty názory holek). A fotku už jsem taky někde našel, takže se neboj
    To nejsem já - shoda jmen -ale stejně Tě zažaluju za vyzrazení státního tajemství (tu fotku musím rychle ztopit...)

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

Všichni mladý kluci se bojej srážet. Neboj, také jsem měl jednou takový problémek, ale stačilo tam jet a od té doby jezdím na jeden druh srazu stále.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od boboco
    zkrátka, bojím se, že mě zkazíte
    s ohledem na tvuj web to uz horsi byt nemuze

Plzen bude urcite, i kdyz posledni dobou piju spis vodu. Chcete i fotbalek a podobne nebo staci slusna hospoda, co ma otevreno do 4 do rana vcetne dobryho varenyho jidla... nebo chcete metalovou knajpu?

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Heh, metalovou knajpu? To se mi líbí, ale obávám se, že ne všem .

Neni nějaká metalová knajpa co má do čtyř, vaří tam a maj tam fotbálek?

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Brno? Co to je?

Registrace
    Jul 2006

me metalova knajpa rozhodne nevadi da se rict ze na podobnych podnicich jsem vyrostl Kultovni podnik v brne je pivnice u osamnelych srdci .. sice tam nevari ale maji tam vyborny nakladany hermelin .. sverazna obsluha ktera od vas obcas somruje huleni .. blby je tam neni ani plzen ani dalesice ale nova paka a dudak coz jsou piva ktera se daji pit .. Dalsi kultovni misto je zmije .. hospoda v podobnem duchu kde je temer vse dovoleno a pomerne kousek od centra osobne bych ale tyto podniky pro sraz nevolil za a byva tam narvano .. a dost hluk .. jeden novej rokac mi ted otevreli i tesne pred barakem otviracka od sesti do xxx je tam i fotbalek .. plzen .. moznost objednat pizzu z vedlejsi pizzerie Osobne bych volil asi spis nejakou plzenskou pivnici jako treba zemsky dum kd eje hodne mista a pomerne klid .. a dobra plzen ... Nebo treba zelenou kocku kde se da rezervovat celej salonek a maj tam vynikajici dalesice a vyborne tam vari ..

Registrace
    May 2006

zemsky dum? to je bezvadny misto pro 20 pubertalnich vyrostku pokrikujicich, ze intel rulez a amd sux. co modra ruze? akorat tam nemaj nic na hrani...

Registrace
    Jul 2006

to josu tady sami pubertaci ? Zemak je v pohode .. A co ta kocka ? Ty dalesice jsou fakt luxusni ..

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od pas!k
    to josu tady sami pubertaci ? Zemak je v pohode .. A co ta kocka ? Ty dalesice jsou fakt luxusni ..
    Mno ja uz se treba davno mezi pubertaky nepocitam . ICEBOSS to snad myslel jen ze srandy...

Registrace
    Jul 2006

Ta moje mi obcas rekne ze se chovam jako decko )) ale za pubertaka jiz se taky nepovazuji taky jsem prekrocil hranici 30 let .. Je tu jeste nedko takovy ?

Strana 3 z 16 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední