reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sraz členů diskuzního fóra SHW

ICEBOSS (3435)|16.3.2007 23:14
tak me napada... co nejakej sraz fora? :cool: treba v brne :D, at to nema karel daleko z prace :thumb (a ja taky)

sraz bude 7.4. v 18 hodin v Brne[SIZE=2], coz je SOBOTA[/SIZE], takze by nikdo nemel byt v praci, a to ani KP! :mad: Kalit se bude tak dlouho, dokud nas to bude bavit, par mist na prespani muzu zajistit... na zemi...

Misto srazu bude na Hlavnim nadrazi, tam co je ten cervenej puntik - stoji tam sloup s hodinama. cislo na me je 608 781 505, kdyby se nekdo ztratil, tak mi zavola. Nekdo si vemte tricko Sveta HW, at vas poznam :D



Kdo me nezna, tak vypadam priblizne takhle:
boboco (1987)|16.3.2007 23:38
taky mě to napadlo, ale říkal jsem si, že do Trutnova byste asi nikdo nepřijel:cry
tgfh (2985)|17.3.2007 10:25
ICEBOSSi čteš mi myšlenky. Už jsem o tom taky uvažoval, ale říkal jsem si, že s tím "návrhem" ještě počkám...až bude tepleji :D

Osobně s tímto 100% souhlasím, myslím si, že ideální by bylo to Brno ;)
Co na to ostatní??? :)

EDIT: Možná by to chtělo založit zbrusu nový thread na toto téma...
pas!k (3765)|17.3.2007 11:53
[QUOTE=ICEBOSS]tak me napada... co nejakej sraz fora? :cool: treba v brne :D, at to nema karel daleko z prace :thumb (a ja taky)[/QUOTE] Brno bych bral
a8nr (176)|17.3.2007 12:48
[QUOTE=ICEBOSS]tak me napada... co nejakej sraz fora? :cool: treba v brne :D, at to nema karel daleko z prace :thumb (a ja taky)[/QUOTE]
Brno beru. :)
P@pi (1519)|17.3.2007 16:53
Asi budem muset napsat KP, aby to přesunul :rolleyes.

Taky mně to napadlo, ale taky jsem si říkal pozdějš. V mém případě je důvodem matura a přijímačky na vejšky. Počkal bych na začátek prázdnin.

Spíš jakou formou by jste to chtěli udělat. Byl jsem víceméně na dvou takových srazech. Na Cinema4DDay (http://www.3dsoftware.cz) to nakonec dopadlo na spoustu přednášek a ukazovali se tam zajímavý věci. Bylo nás asi 100 v sále a spíš než sraz to byla prezentace softwaru. Na srazu maxarea.com jsme byli asi ve dvaceti-třiceti v hospodě. Byla tam promítačka, dva noťasi a celou dobu se tam pouštěli animovaný filmy (co taky jinýho...) a diskutovalo se. Prostě takovej pokec. Myslim, že tam byly zařazený dvě soutěže (kvíz a ještě něco). No a nakonec jsem četl něco o srazech na OCGuru a mam pocit, že na těch moc střízlivých nebylo.

Jsem tak nějak pro možnost dva (k věčeru až tři :D). Ale to všechno záleží na počtu lidí, ono se 100 lidí organizuje jinak než 20.

EDIT: Takže jestli spíš nějaký oficiální (to by jsme museli zpracovat KP ;) ) nebo neoficiální sraz uživatelů fóra.
tgfh (2985)|17.3.2007 18:11
Nejprve je potřeba zjistit kolik lidí by tam šlo, podle počtu se pak rozhodne jestli oficiální nebo neoficiální...

Taky si myslím, že ten červen/červenec by byl ideální.
pas!k (3765)|17.3.2007 18:25
na sraze se ma sedet v hospode a bez compu prednasek mam dost v praci ..
tequilla (1015)|17.3.2007 18:43
[QUOTE=pas!k]na sraze se ma sedet v hospode a bez compu prednasek mam dost v praci ..[/QUOTE]

Moje rec :D.

Pridal bych se ke srazu take, ale s tim brnem nevim nevim...musel bych prekecat asi zakaznika (hotel), abych tam mohl prespat a mohl dostat svemu nicku...
P@pi (1519)|17.3.2007 19:15
[QUOTE=pas!k]...[/QUOTE]
Proč mně ta odpověď vůbec nepřekvapuje? Že by ten avatar :notsure?

[QUOTE=tequilla]...[/QUOTE]
Má to vůbec smysl komentovat? Už jen ten nick :notsure.

Ale to bych musel někde přespat a to se mi moc nechce. Za následky nočního řádění neručim :shut.
ICEBOSS (3435)|17.3.2007 19:58
ale p@pi... porad bude neco. pak budou prazdniny a vsichni zase budou pryc... a jeden vecer te nazebije. Prespat muzes u nas, pokud ti nevadi, ze vsude kolem budou cihly a budes spat na zemi ve spacaku... ale nejspis spat nebudes.

udelal bych to tak za 3 tydny, at si kazdej muze udelat cas. Pochybuju, ze by prijelo vic nez 20 lidi...

jinak to imho klidne muze byt oficialni sraz fora i kdyby kp nemohl, ale ja ho zpracuju

na srazu se chlasta, probira se intel:thumb, amd:thumbdown, zensky:mad:, kp:D a taky vsechno co rulez:inlove a co sux:turtle a soutezi se v pace,:stupid fotbalku, sipkach :cool:... a pak se vyrazi do mesta, desi se lidi na ulicich :eek: a v mekaci, desi se ťongove s čičburgrama:hmm a lidi na nadrazi...

prednasky mam ve skole a komply pro jeden vecer vymenim na pullitr (v mym pripade za pullitr vody)
Matajon (125)|17.3.2007 20:30
[QUOTE=ICEBOSS]desi se lidi na ulicich :eek: a v mekaci[/QUOTE]
Myslis tu prihodu s detskou zidlickou na PCT srazu ? :D
boboco (1987)|17.3.2007 23:03
[quote=ICEBOSS]...:cool:... a pak se vyrazi do mesta, desi se lidi na ulicich :eek: a v mekaci, desi se ťongove s čičburgrama:hmm a lidi na nadrazi...
[/quote]ÁÁÁ, ještě že nebydlím v Brně, ale v malém klidném městečku, pomóóóóóóóc!!!:D :D :D

...ani Mekáč tu nemáme:turtle
ICEBOSS (3435)|18.3.2007 08:00
[QUOTE=boboco]ÁÁÁ, ještě že nebydlím v Brně, ale v malém klidném městečku, pomóóóóóóóc!!!:D :D :D

...ani Mekáč tu nemáme:turtle[/QUOTE]
to je blby... a kam chodis po nocich desit lidi? :rolleyes:

[QUOTE=Matajon]Myslis tu prihodu s detskou zidlickou na PCT srazu ? :D[/QUOTE]jo :D
pas!k (3765)|18.3.2007 08:45
s tim mekacem jste mi pripomneli jednu prihodu v praze kdy jsme notne podruseni sli do mekace a chteli po obsluze rum :)
tgfh (2985)|18.3.2007 09:53
[quote=ICEBOSS]udelal bych to tak za 3 tydny, at si kazdej muze udelat cas.[/quote] -No na mě možná moc brzo, ale na takovou akci bych si čas 100% našel :)
-Já bych radši přijel ráno a odjel večer někdy kolem půlnoci ;)
[quote=ICEBOSS]probira se intel:thumb, amd:thumbdown[/quote] S tímto nesouhlasím :D
boboco (1987)|18.3.2007 12:20
[quote=ICEBOSS]to je blby... a kam chodis po nocich desit lidi? :rolleyes:
[/quote] Kam chodím po nocích děsit lidi?! To je snad myslím jasné - SEM!!!:D
Withman (1337)|18.3.2007 21:03
[QUOTE=ICEBOSS]ale p@pi... porad bude neco. pak budou prazdniny a vsichni zase budou pryc... a jeden vecer te nazebije. Prespat muzes u nas, pokud ti nevadi, ze vsude kolem budou cihly a budes spat na zemi ve spacaku... ale nejspis spat nebudes.

....[/QUOTE]

Takhle si to přesně představuju. :D

Ale to Brno, to je pro mě opravdu kurevsky daleko. :thumbdown
Withman (1337)|18.3.2007 21:48
Ale tohle byla moje diskuze o tričkách :D :eek: :confused: :shut :D :cry :D
BlackFrog (563)|18.3.2007 21:50
jo Brno je daleko.. co takhle Praha?;);)
Withman (1337)|18.3.2007 21:55
Sice Prahu moc nemusím, ale je to holt město, které je téměř uprostřed naší republiky.

Také jí používáme na naše chlastací srazy, kde se schází lidé z celé ČR (Plzen, Praha, Brno, Ostrava, Ústí nad Labem :D), takže bych opravdu byl pro Prahu. :) Jo a maj tam krtka a šalinu. :D
BlackFrog (563)|18.3.2007 22:00
krtek jako metro?:D to sou výrazy nám pražákům neznámé:D a co maj všichni proti praze? máe tady dokonce hodně mackdonaldů:D
ICEBOSS (3435)|18.3.2007 22:13
jenze vetsina lidi to ma bliz do brna.

Takze navrhuju sraz ve dnech 6.4.-7.4. v Brne :D Pristi muzem udelat zase v Praze. Zlutasek stoji 2 kila, o to snad nejde.
Withman (1337)|18.3.2007 22:16
[QUOTE=ICEBOSS]jenze vetsina lidi to ma bliz do brna.

Takze navrhuju sraz ve dnech 6.4.-7.4. v Brne :D Pristi muzem udelat zase v Praze. Zlutasek stoji 2 kila, o to snad nejde.[/QUOTE]

Brno...1,5h se budu drkotat do Prahy, tam budu někde potom čekat na ten žlutej express a xxx hodiny pojedu do Brna (je to 4 hodiny???) a pak se tam srazím. OK. To ještě jde. Ale zkus si jet takhle domů, když jsi nachcanej. :o :(
ICEBOSS (3435)|18.3.2007 22:31
brno - praha je asi 2 - 2,5hod. nejkratsi spoj jsem nasel na IDOSu 3hod 45 min, to je imho snesitelny :)
ICEBOSS (3435)|18.3.2007 22:47
KP se vzpouzi a nechce prijit... :eek::mad::stupid:thumbdown:hmm
boboco (1987)|18.3.2007 22:59
Víš že se ani nedivím?:D:D:D -Vždyť po tom, co tu píšeš se spousta lidí zalekla (včetně mě:p:turtle) a pokud ten srazík má probíhat tak jak tu naznačuješ, kdo by KP zde na fóru zastupoval, když by se musel možná i pár dní zotavovat z otravy alkoholem?!:o ;) :D :D :inlove
ICEBOSS (3435)|18.3.2007 23:03
Sem se ho snazil asi 20 minut presvedcit, aby prisel aspon na 2 hodky pokecat... No... jeste na tom zapracuju... ;):slug
boboco (1987)|18.3.2007 23:17
:D -tedy, ty máš výdrž:D
-jelikož se tam asi určitě nebudu mít šanci dostat, hlasuju o pořízení videa (případně velkého množství fotografií) a následné zveřejnění zde na fóru:turtle :D :D :D
ICEBOSS (3435)|19.3.2007 00:47
proc bys nemel mit sanci? jeden vecer o vikendu te nezabije... nebudes idlit na foru ale v brne :rolleyes::notsure
boboco (1987)|19.3.2007 07:05
jo, ale o Brně vím jen to, jak se tohle město jmenuje, nic víc:D -jak bych se pak v "houbovitém stavu" dostával domů? Hmm?:D -a navíc, po osobním setkání, ehm... nechci přijít o reputaci:D :D :D (nikdo by mě pak už nebral vážně:D)

-Zkrátka vidím to jako problém:turtle
P@pi (1519)|19.3.2007 07:11
Ani to nezkoušej Boboco. Brno taky neznám... Přece mně tam nenecháš s těma dědulama jako je ICEBOSS?!?

Jinak o Tobě si můžu přečíst na lidé.cz (hlavně ty názory holek ;) :D). A fotku už jsem taky někde našel, takže se neboj :D.
tgfh (2985)|19.3.2007 09:34
Brno taky vůbec neznám, byl jsem tam jen jednou na invexu ale to jsem jel podle předem nacvičené trasy :)

Boboco přijet prostě musí!

Myslím si, že když ICEBOSS řekne "známé" místo kde bude sraz, my (co Brno neznáme) si ho najdeme na mapy.cz, mapku vytiskneme a pojedeme...tady se nemůže nikdo vymluvit, že nepřijede, protože Brno nezná...
ICEBOSS (3435)|19.3.2007 14:29
-> boboco: posadim te na vlak a reknu pruvodcimu, at te na patricne zastavce vyhodi :D


Sejdem se na hlavnim nadrazi pod hodinama. podrobnosti upresnim, dam vam fotku toho mista a mapku ;)
pas!k (3765)|19.3.2007 15:46
Mno co se tyce hospod a piva brno mam zmapovano opravdu dobre :) Zalezi ale na tom kolik bude lidi co s etyca piva preferoval bych hospody s plzni ci dalesicemi .. ostatni znacky nepovazuji za piva ;) Az uvidim nejake realne cislo kolik lidi by chtelo prijet hodim nejake navrhy kam jit ;)
boboco (1987)|19.3.2007 18:35
[quote=pas!k]Mno co se tyce hospod a piva brno mam zmapovano opravdu dobre :)[/quote]
S ohledem na Tvůj avatar - Proč mě to nepřekvapuje?!:D

[quote=ICEBOSS]-> boboco: posadim te na vlak a reknu pruvodcimu, at te na patricne zastavce vyhodi[/quote]
To bys fakt pro mě udělal?:inlove
[quote=ICEBOSS]
Sejdem se na hlavnim nadrazi pod hodinama. podrobnosti upresnim, dam vam fotku toho mista a mapku ;)[/quote]
Já přijedu jenom když tam bude i Karel Polívka a oficiálně přislíbí účast (takže vcelku nesplnitelná podmínka...:turtle :D)
Já se Vás fakt bojím, já jsem na podobném srazíku nikdy nebyl a že bych po večerech s partičkou vysedával po hospodách se říct taky nedá... zkrátka, bojím se, že mě zkazíte:turtle
[quote=P@pi]
Jinak o Tobě si můžu přečíst na lidé.cz (hlavně ty názory holek). A fotku už jsem taky někde našel, takže se neboj [/quote]
To nejsem já - shoda jmen:inlove -ale stejně Tě zažaluju za vyzrazení státního tajemství:D (tu fotku musím rychle ztopit...:turtle)
Withman (1337)|19.3.2007 21:33
Všichni mladý kluci se bojej srážet. :D Neboj, také jsem měl jednou takový problémek, ale stačilo tam jet a od té doby jezdím na jeden druh srazu stále. :D
ICEBOSS (3435)|19.3.2007 22:55
[quote=boboco]zkrátka, bojím se, že mě zkazíte:turtle[/quote]
s ohledem na tvuj web to uz horsi byt nemuze :D


Plzen bude urcite, i kdyz posledni dobou piju spis vodu. Chcete i fotbalek a podobne nebo staci slusna hospoda, co ma otevreno do 4 do rana vcetne dobryho varenyho jidla... nebo chcete metalovou knajpu? :D
P@pi (1519)|19.3.2007 23:04
Heh, metalovou knajpu? To se mi líbí, ale obávám se, že ne všem :(.

Neni nějaká metalová knajpa co má do čtyř, vaří tam a maj tam fotbálek? :cool:
Smeli (2302)|20.3.2007 00:07
:notsure :idea :( Brno? Co to je?
pas!k (3765)|20.3.2007 10:08
me metalova knajpa rozhodne nevadi da se rict ze na podobnych podnicich jsem vyrostl :) Kultovni podnik v brne je pivnice u osamnelych srdci .. sice tam nevari ale maji tam vyborny nakladany hermelin .. sverazna obsluha ktera od vas obcas somruje huleni .. blby je tam neni ani plzen ani dalesice ale nova paka a dudak coz jsou piva ktera se daji pit .. Dalsi kultovni misto je zmije .. hospoda v podobnem duchu kde je temer vse dovoleno :) a pomerne kousek od centra osobne bych ale tyto podniky pro sraz nevolil za a byva tam narvano .. a dost hluk .. jeden novej rokac mi ted otevreli i tesne pred barakem ;) otviracka od sesti do xxx je tam i fotbalek .. plzen .. moznost objednat pizzu z vedlejsi pizzerie ;) Osobne bych volil asi spis nejakou plzenskou pivnici jako treba zemsky dum kd eje hodne mista a pomerne klid .. a dobra plzen ... Nebo treba zelenou kocku kde se da rezervovat celej salonek a maj tam vynikajici dalesice a vyborne tam vari ..
ICEBOSS (3435)|20.3.2007 10:37
zemsky dum? :D to je bezvadny misto pro 20 pubertalnich vyrostku pokrikujicich, ze intel rulez a amd sux. co modra ruze? akorat tam nemaj nic na hrani... :turtle
pas!k (3765)|20.3.2007 15:31
to josu tady sami pubertaci ? ;) Zemak je v pohode .. :) A co ta kocka ? Ty dalesice jsou fakt luxusni ..
tequilla (1015)|20.3.2007 16:05
[QUOTE=pas!k]to josu tady sami pubertaci ? ;) Zemak je v pohode .. :) A co ta kocka ? Ty dalesice jsou fakt luxusni ..[/QUOTE]

Mno ja uz se treba davno mezi pubertaky nepocitam :). ICEBOSS to snad myslel jen ze srandy...:notsure
pas!k (3765)|20.3.2007 16:07
Ta moje mi obcas rekne ze se chovam jako decko ;))) ale za pubertaka jiz se taky nepovazuji taky jsem prekrocil hranici 30 let .. Je tu jeste nedko takovy ? ;)
Keymaster (65)|20.3.2007 18:17
kdybyste dostali rozum a udělali nakonec ten sraz v Cajzlgradu, tak mi napište :-D
Architect (232)|20.3.2007 18:51
Pokud byste vytvořili neanonymní anketu, aby se vědělo, kolik by zhruba přijelo lidí. Oficiální sraz SHF a neoficiální SH.)

Brno je ideální místo (sídlo SH, většina SHF je z Moravy).

Jestli se jedná o sraz SH, tak bych přijel, stačí jen vybrat levnou hospodu :).
Martin Šejnoha (255)|21.3.2007 01:48
Pokud bude sraz v Brně tak bych se tam mohl vyskytnout:cool: píva se nebojím a metalovou knajpu jenom vítám:) a pokud to přeženu vyberu si vlak který končí v Tišnově... už mě takhle průvodčí nejednou budil:D Charlese budete muset zajet do K****i od komplu pravděpodobně vykouřit:idea
ICEBOSS (3435)|21.3.2007 14:09
[quote=Martin Šejnoha] Charlese budete muset zajet do K****i od komplu pravděpodobně vykouřit:idea[/quote]

hleda se zena, ktera se toho ujme :o :D
boboco (1987)|21.3.2007 16:33
Myslím, že Martin Šejnoha to myslel trochu jinak...:turtle :D :shut

...a nebo ne?:eek: :D :D :D

-sakra, tady se to zvrhává...:turtle