reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

CoolerMaster Elite 330

Alfredo (8)|19.3.2007 09:58
Zdravim...mel bych dotaz na nektereho majitele teto skrine. Uvazuji o jeji koupi spolu s nekterym "vetsim" chladicem CPU a zajimalo by me, jestli se chladic,co ma na vysku cca 14.5cm, skutecne vejde dovnitr...nerad bych vsechno nakoupil a pak nezavrel case ;)
adams (2)|26.5.2007 00:46
Scythe Ninja (http://www.scythe-usa.com/product/cpu/026/images/ninja-dime.JPG) tam vleze s cenťákovou rezervou.

popřemýšlel bych nad něčím větším a robustnějším.
Withman (1337)|27.5.2007 18:05
Vejde se to tam. Design skříně je opravdu výborný, ale zbytek case je šmejd. Tak "papírové" bočnice jsem již dlouho neviděl. Až se tam rozjede HDD, tak celej kejs se roztančí. Má to slabší bočnice než EC 5410 ;-)
Gorduza (22)|11.6.2007 14:46
Taky jsem nekde cetl, ze je to kapku odflakle. Casto rezonuje atd. Ja jsem si ted vyhledl bednu od Thermaltake Matrix VD2000BNS http://thermaltake.com/product/Chassis/midtower/matrix/vd2000.asp Snad uz si ji brzo objednam. Na czc ve foru psal nejaky typek, ze se to bezsroubkove uchyceni necha vymontovat a pouzit klasicke sroubky, coz dozajista udelam.
Withman (1337)|11.6.2007 18:06
Ten TT bude určitě o třídu lepší. :) Já jsem si ale koupil case, jenž mám v popisu, který stál lehce nad 1 tis. Kč s DPH a neskutečně mě překvapil, některé vychytávky jsem v životě v casu neviděl. Plechy jsou velmi slušné a za danou cenu je bezkonkurenční...a to jsem měl předtím TT XaserV V5000D, který byl opravdu bitelný a vážil cca 18 kg bez vnitřností. :D
Gorduza (22)|14.6.2007 13:57
Covece, o te tve znacce jem v zivote neslysel... Ale vypada to, ze to neni spatna skrinka. Ale ma tam dvirka a ja jsem na nej lehce alergickej, stejne by to bylo porad rozcapeny. Ale takovy ty zaluzie pred prednim vetrakem jsem jeste nevidel, ale asi by to bylo taky porad otevreny. :-) Ja jsem takovej ten zastance poradnyho pruvanu, aby se to vevnitr neuskvarilo. Ale samozrejme to chce min dva 120mm vetraky, a ty od Noctua behaji dost neslysne, takze je to dobra kombinace.
Jinak ten Tt ma snad mit 5.7kg, XaserV je ale bigtower, ne? Takze u toho se nepocita, ze si ho nekdo bude brat na LANparty. :-)
Withman (1337)|14.6.2007 18:08
Covece já taky ne. :) Ale za neskutečně mrzký peníz člověk dostane opravdu hodně dobrou case. :)

Dvířka jsou kapitola sama o sobě - někomu se líbí, jinému ne...zrovna u tohoto case je to v pohodě. Protože je mám pořád zavřené, nahoře je totiž vyklápko a pokud máš jen jednu mechaniku, tak to nemusíš otvírat.

Zalužie - i když jsou "zavřené", tak je tam spousta prostoru pro průduch vzduchu - spíš je to na okrasu.

Zbytek dopíšu, až přijedu večer. :)
xSten19 (386)|24.6.2007 17:07
mam jí je docela dobrá hlavně z dúvodů dvou 120mm větráků a svojí vahou bemám sní žádný problém