Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 29

Téma: Výběr mobilního telefonu na poslech hudby

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

Vím že tohle není zrovna fórum na zaobírání se mobily a že jich bude určitě všude dost ale protože to tu mám rád a často se dočkám odpovědi, zkusím to tady.

Chtěl bych si koupit novou mp3 ale jelikož by to chtělo i nový mobil, přemýšlím jestli by se to nedalo skloubit dohromady. Můj požadavek na mobil je aby uměl odesílat sms a volat všechny ostatní serepetičky po kterých tak touží náctiletý holky jsou mi ukradené.

Tak co myslíte? Existuje levný obyčejný mobil který by zastal funkci mp3 a nebo se vyplatí koupit každou věc zvlášť.

Max. bych dal za nový telefon tak 3000.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele meeee
    Registrace
    Jun 2007

Rozhodně mobil a player zvlášť. Zvukové výstupy mobilů až na výjimky (iPhone 3GS) stojí za prd, prakticky bez ohledu na cenovou kategorii. Potom samostatný player ti nebude užírat baterku mobilu, nebudeš se na ni muset pořád ohlížet.

//Ale zase taky záleží na tom, jaká sluchátka připojíš. Tak ta kvalita zvukového výstupu může být nakonec docela fuk, pokud bys ji zazdil mizernými sluchadly.
    Naposledy upraveno uživatelem meeee: 25-05-2010 v 18:01

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

sluchatka bych si dokoupil urcite zvlast... vim jak moc na nich zalezi

Registrace
    Jun 2007

Tak potom za mě určitě player zvlášť. Když napíšeš požadavky (kapacita, video ano/ne, cena), tak určitě něco slušného vybereme.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

myslel sem si to...tak tedy prehravac asi poradny Creative ZEN X-Fi 2 a mobil si necham stary

edit: kdyby ste měl ale nějaký dobrý nápad na mp3 tak si to rád poslechnu. nejradši bych nějaký bez displeje na filmy protože to bych nevyužil. něco malého a vkusného jako byly třeba tyhle:

Lexar mi kdysi vyprala matka a Creative sem si koupil jen s 256 pamětí v přesvědčení že mi nebude vadit tu hudbu občas měnit
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: creativezen.jpg 
Zobrazení: 82 
Velikost: 26.9 KB 
ID: 16924  
    Připojené obrázky Připojené obrázky  
    Naposledy upraveno uživatelem dracihnev: 25-05-2010 v 18:38

Registrace
    Jun 2007

Zen X-Fi 2 bych se z důvodu mizerného ovládání (viz video na AVManii) vyhnul. Spíš bych sáhnul po iAudio 9 nebo nějakém Soňáku (NWZ-E4xx, NWZ-S5xx). To jsou pěkně zpracované "oplatky" s pohodovým zvukem, dobrým ovládáním a slušnou výdrží. Ještě jsem našel na Mallu NWZ-S638F, který mi za ty prachy přijde super (jenom nevím, jestli by nevadila červená, už se doprodává).

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od meeee Zobrazit příspěvek
    Rozhodně mobil a player zvlášť. Zvukové výstupy mobilů až na výjimky (iPhone 3GS) stojí za prd, prakticky bez ohledu na cenovou kategorii. Potom samostatný player ti nebude užírat baterku mobilu, nebudeš se na ni muset pořád ohlížet.
    Souhlas, jediný mobil co jsem slyšel s poměrně kvalitním zvukem byl iPhone. Jinak mé doporučení je podobné. Mobil a přehrávač zvlášť. Poměrně dobré ohlasy má tento přehrávač: Cowon iAudio D2

Registrace
    Jun 2007

To je taky dobrý player. Malý, rozšiřitelný SD(HC) kartami, dobře reagující dotykový displej, dlouhá výdrž... Zvuk mi přišel trochu "komprimovaný", ale pořád určitě nadprůměrný.

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

Vynikající mi osobně příjde podpora FLAC a APE (sice údajně po upgradu firmware, ale i tak. )

Registrace
    Jun 2007

Yep. Bezeztrátové formáty se ledaskomu hodí. Pak má ještě široké možnosti personalizace (témata, flash aplikace (včetně her), Rockbox).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

ten sony NWZ-S638F se mi libi...asi do nej pujdu.. diky za tip

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

no nemuzu si pomoci ale moje NK6720c rozhodne nehraje spatne,alespon ne na Koss Porta Pro. Kvalitni je taky NK 5230...a at netvrdi nekdo neco,dokud nevyzkousel,to me muze max nastvat...

od levnejsich kusu asi moc kvality necekat,ale to je tak uz u vseho.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Honza23
    Registrace
    Oct 2007

Nebo si počkej na Samsung Wave,popř. Galaxy S,podle gsmareny.com má zatím nejlepší zvukový výstup ze všech mobilních zařízení.

Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od pcwifi Zobrazit příspěvek
    no nemuzu si pomoci ale moje NK6720c rozhodne nehraje spatne,alespon ne na Koss Porta Pro...
    Nejspíš bude problém ve sluchadlech. Porty zamaskují dost a rozdíly mezi lepšími a horšími zdroji stírají. Nebo je to jenom necvičeným uchem. Případně jsi neslyšel moc současných MP3 playerů a srovnáváš s low-endovými přístroji pět let starými.
    A ohledně toho, co jsem vyzkoušel a nevyzkoušel - řekl bych, že ve sféře mobilního audia toho málo nebylo (přenosná sluchátka od AKG, KOSS, Sennheiser, Creativ, Westone, audio-technica, Grado, SONY, telefony různých výrobců i tříd (naposledy N86 - není levná a ne, nechytá se na současný slušný player), playery od Applu, iRiveru, Cowonu, Sansy, SONY, Philipsu i nonamy,...). A tvrdím ne, ty Nokie dobře nehrají. Zkus to na pořádných sluchátkách.
    Naposledy upraveno uživatelem meeee: 26-05-2010 v 09:23

Starousedlík SHW Avatar uživatele Dojigiri
    Registrace
    Jun 2008

No, zas na druhou stranu taky záleží, kde to MP3 posloucháte. Jednak MP3 už samo o sobě neni formát, aby vyžadoval hifi zařízení, a nevím jak kdo z vás, ale já poslouchám tak jedině cestou cestou do práce v MHD a tam je tolik okolních ruchů, že nějaká extra kvalita zvukovýho výstupu mi je úplně ukradená (v úplným tichu v okolí jsem to poslouchal jednou, a to když jsem testoval rozdíl mezi sluchátkama). Za sebe můžu říct, že moje Nokie E52 mi zcela dostatečně vyhovuje i jako MP3 přehrávač. (ale s dodanými orig. sluchadly to opravdu poslouchatelný nebylo, pořídil jsem si pecky Sennheiser a nemůžu říct, že bych byl nějak nespokojen)

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Připojení Mobilního telefonu na NET přes rj-45
    Od astec v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 14-06-2011, 22:00
  2. Zvuková karta na poslech hudby do 2000kč?
    Od dracihnev v sekci Zvukové karty a kodeky
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 29-04-2011, 13:09
  3. Zvuková karta pro poslech hudby
    Od dracihnev v sekci Zvukové karty a kodeky
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 16-02-2011, 01:20
  4. Poslech CD v autě
    Od Maddmaxx v sekci Audio
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 25-03-2009, 11:51
  5. Záloha telefoního seznamu z mobilního telefonu