reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Lagy a "vterin(k)ove" propady vykonu

endivie (99)|20.3.2007 00:05
Ahoj,lidi.Uz se to tady resilo ale nemuzu ten thread najit. Resim s kamosem problem. Problem je asi takovyto :) Po porizeni 8800gts se stává (nejvíce jsem si toho všiml v Need For Speed: Most Wanted) ze hra jakoby obcas laguje,jakoze nama pamet. Je to teda 320MB verze,ale predtim tam byl radeon x1950pro s 256mb a vsechno bylo v pohode... Nebo taky se treba na 3-4vteriny fps snizi ze 60 na 15-20 a pak se zase vsechno vrati zpatky. Muzete mi nejak pomoc. Nepamatujete si jak to vyresil ten "typek" predemnou co mel stejnej problem? Bylo to kartou,nebo ovladacema? Nebo uplne necim jinym? Mám Windows Vista Ultimate 32bit verze. Predem diky.
mech13 (5526)|20.3.2007 00:18
je to hrou:) NFS: MW je mizerne odflaknuta:stupid
tequilla (1015)|20.3.2007 13:40
a ani NFS:Carbon neni o moc lepsi (holt stejnej engine akorat se jezdi v noci). Hure optimalizovana hra byla snad jen Vietcong2...
speedsnail (4876)|20.3.2007 14:36
OT//
Od dob NFS5:Porsche to je cim dal tim horsi.. NFSU se jeste dalo prezit ale o co se snazi NFS:MW a NFS:HEJ CABRON to nechapu.. Cílová skupina 13ti lete americke deti co slintaji kdyz se jim rychlostí rozmaže obrazovka a mužou ve 300km/h napalit do zdi a 250tkou pokračovat dál.. :)
endivie (99)|20.3.2007 14:49
Hm super.To jsem si pomohl:/ Rikam ze HLAVNE jsem si toho vsiml v Need For Speed: Most Wanted!!! NE jenom v NFS:MW!!! Je to vsude, v Oblivionu, Tom Clancy, Fifa atd...!!!!!!!!!!!

V Most Wanted jsem si toho vsiml asi nejvic protze je tam obecne nejvysi fps ze vsech her co hraju!