Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 15

Téma: Notebook v ceně 10 000 - 12 500 Kč

Nováček
    Registrace
    May 2010

Primární požadavky: vysoký výkon -

Preferovaní výrobci:

Další komentář: Zdravim, potreboval bych notebook do skoly, ktery se bude prenaset denodenne, ktery ma taky nejaky ten vykon , kde by se dali zahrat gamesky, aby to aspon utahlo na high detaily napr. FIFA2010, slevit z pozadavku muzu jedine harddisk, ktery mam u sebe nove koupeny 320gb...muj maximalni strop je 13 000,- Kc
    a jeste bych chtel znat vas nazor na znacku gigabyte...napr. tento notebook: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=71241, vykon je skvely, jde mi o to, jestli neco vydrzi, cetl jsem, ze plasty nejsou zrovna u tohoto notebooku moc spolehlive, budu moct rad za kazdou pomoc pri vyberu dekuji
    Naposledy upraveno uživatelem michal33: 31-05-2010 v 13:49
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele dzandra
    Registrace
    Dec 2006

Krom té fify10 máš i nějakou jinou hru na high detaily? Protože ona zrovna moc výkon nepotřebuje. A maxiální strop by měl být včetně os nebo bez? Jo a co takhle rozměry, já dokážu sebou každodenně tahat 15,6 dokonce i 17tku, ale co ty?

Nováček
    Registrace
    May 2010

Ahoj, sorry...rozmery by mely byt bud 15,4 nebo tech 15,6...no a urcite bych si chtel asi zahrat treba dejme tomu rok starou hru mozna pul roku pokud by byla moznost. K tomu OS je mi vcelku jedno, muze byt bez i s nim, doma mam original vista, ale pokud by byli do limitu W7 tak bych to bral stim, ale nemusi byt...

Nováček
    Registrace
    May 2010

EDIT: takze sem si asi uz vybral, byla by to asi tato Toshiba:

http://www.alfacomp.cz/php/product.p...45081000000W5S

co na nej rikate?
    Naposledy upraveno uživatelem michal33: 31-05-2010 v 17:26

Starousedlík SHW Avatar uživatele dzandra
    Registrace
    Dec 2006

No na medium detaily by jsi si ty novější hry mohl zahrát, ale každopádně nepočítej s high a zapnutým vyhlazováním, jinak moc s toshibou nemám zkušenosti a co jsem měl v ruce nb s amd tak celkem topily. Tak snad kdo měl tento tip v ruce napíše více

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

No ta toshiba je výkonově výrazně slabší, než ten Gigabyte (ideálně tento s P8700). Hlavně ve hrách.

Záruku 2 roky má a po 2 letech bude cena obou stejně poloviční, takže radši bych 2 roky využil výkonu toho Gigabyte, než nadával že se mi hry trhaj. I s tím rizikem že nevydrží věčně. Jinak hodilo by se nějaké info o vstřícnosti a rychlosti servisu Gigabyte, aby měl člověk uplný obrázek.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od speedsnail Zobrazit příspěvek
    Záruku 2 roky má a po 2 letech bude cena obou stejně poloviční, takže radši bych 2 roky využil výkonu toho Gigabyte, než nadával že se mi hry trhaj. I s tím rizikem že nevydrží věčně. Jinak hodilo by se nějaké info o vstřícnosti a rychlosti servisu Gigabyte, aby měl člověk uplný obrázek.
    adresa servisního střediska gigabytu je stejná jako adresa 100mega

Nováček
    Registrace
    May 2010

No zase neni nutnosti abych mohl hrat co nejnovejsi hry, vetsinou se vzdy usadim u nejake mmorpg a take hraju 5let CS1.6 coz mi staci urcite... ja se jen bojim tech plastu a ze mi nikdo( ani u znamejch. ani na netu) nemohl potvrdit tuto znacku, protoze s ni nemaji zkusenost...

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od michal33 Zobrazit příspěvek
    No zase neni nutnosti abych mohl hrat co nejnovejsi hry, vetsinou se vzdy usadim u nejake mmorpg a take hraju 5let CS1.6 coz mi staci urcite... ja se jen bojim tech plastu a ze mi nikdo( ani u znamejch. ani na netu) nemohl potvrdit tuto znacku, protoze s ni nemaji zkusenost...
    zkusenosti známejch sou dost často zavádějící (a stejně většina notebooků na nějakou cenu a se stejným hardwarem nabízí velmi podobnou kvalitu, kor v tvojim cenovým segmentu)
    gigabyte je s notebookama na českým trhu pár měsíců takže všichni kupující sou v roli betatesterů

Nováček
    Registrace
    May 2010

takze v mym cenovym rozmezi bys mi doporucil vzit ten gigabyte misto ty toshiby j?
    btw cetl jsem jeste o servisu na diskuzi k tomuto gigabytu, ze "se servisem je to horší", moc nechapu vcem, ze je to drazsi ?
    Naposledy upraveno uživatelem michal33: 01-06-2010 v 13:29

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od michal33 Zobrazit příspěvek
    takze v mym cenovym rozmezi bys mi doporucil vzit ten gigabyte misto ty toshiby j?
    btw cetl jsem jeste o servisu na diskuzi k tomuto gigabytu, ze "se servisem je to horší", moc nechapu vcem, ze je to drazsi ?
    ono jde o to co si pod pojmem horší servis představit
    třeba kámoš před pár lety poslal do servisu u aceru ntb s tím že zamrzá
    ze servisu se vrátil ntb s novou klávesnicí ale blbnul dál
    poslal znova vyměnili lcd(včetně plastů a blbnul dál tak ještě jednou a vyměnili desku a ramky
    sevisní zásah se vešel vždycky do tejdne

je takovej servis horší než opravit napoprvý správnou věc ale využít k tomu zákonou lhůtu 30dní naplno(pro spotřebitele)?

jestli to bude stolní notebook, co se občas přenese tak proč ne.
    jo von je to školní ntb a potřebuješ do školy vlastně notebook? máte ve škole dost zásuvek protože ty 2ntb co si napsal vydrží kolem 2h.

Nováček
    Registrace
    May 2010

no ve tride sou 2velky prodluzovaky, takze abych byl bez proudu to ne,,,notebook bude furt v zasuvce, takze 2hodiny mi staci, ale nosit ho budu porad v tasce a k tomu jezdim hodinu vlakem +jeste prestupy, takze aby neco vydrzel...

EDIT: urcite potrebuju, ve skole rysuju v ARCHICADU, takze ten je potreba, u minulyho se mi oddelala zakladova deska a zaruka byla jenom na 1 rok, protoze byl kupovanej z USA, takze dalsi takovou chybicku uz nechci udelat
    Naposledy upraveno uživatelem michal33: 01-06-2010 v 14:00

Nováček
    Registrace
    May 2010

Tak jsem se rozhodl, koupim si ten gigabyte co uvadel speedsnail, nebudu zase tolik nad tim premyslet, zaruka jee 2roky=)
    :http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=71243

kdybych mel 15 prispevku tak vam dam +body, bohuzel... diky za pomoc pri vyberu a mejte se

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Jeste k tomu rysovani v archicadu, nepotrebujes doufam extremne casto psat cislice. ten GB nema numerickej blok, tak aby si s tim pocital

edit: tak fajn
    Naposledy upraveno uživatelem speedsnail: 01-06-2010 v 17:30

Nováček
    Registrace
    May 2010

no tak pise se tam casto s cislama, ale ja jsem si uz zvykl na tom predeslym notebooku, kde jsem 2roky takto psal, takze stim problem nemam a jsem si toho vedom)

Podobná témata

1. Notebook v ceně 22 500 - 25 000 Kč
    Od devil84 v sekci Notebooky
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-08-2013, 10:50
  2. Notebook v ceně 7 500 - 10 000 Kč
    Od typek.cz v sekci Notebooky
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 04-03-2011, 17:26
  3. Notebook v ceně nad 30 000 Kč
    Od khedeja v sekci Notebooky