reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s odesíláním v outlooku

Christoferson (14)|1.6.2010 09:32
Zdravím, mám takový problém s outlookem 2003 a fakt nevím co s tím. Včera mi na něj přišel následující mail:

Vazena pani, vazeny pane,

dovolujeme si Vas informovat, ze Vase sluzba O2 Internet ADSL k pripojce cislo xxxxxxxxx byla zrusena.

Dekujeme, ze jste vyuzivali sluzeb spolecnosti O2.
Budeme radi, pokud se znovu rozhodnete pro vyuzivani nasich sluzeb, v takovem pripade nas prosim kontaktujte na 800 02 02 02 nebo na Lince pro firemni zakazniky 800 203 203, na internetove adrese http://www.cz.o2.com nebo osobne v O2 prodejnach.

S pranim hezkeho dne,
Vase O2

a od té chvíle mi opakovaně naskakuje toto okno

Nepomáhá OK, storno, uložení hesla, nic a přestalo mi fungovat odesílání mailů.

Nejlepší je, že to číslo, ke kterému měla být zrušena přípojka, vůbec neznám a O2 ADSL nevyužívám, nehledě na to, že ty věci co po mě chce ta hláška jsem nikdy nenastavoval...

Můžete mi někdo poradit co s tím? :)
Díky!
zsdx (2098)|1.6.2010 11:33
[quote=Christoferson;378998]Nepomáhá OK, storno, uložení hesla, nic a přestalo mi fungovat odesílání mailů.

Nejlepší je, že to číslo, ke kterému měla být zrušena přípojka, vůbec neznám a O2 ADSL nevyužívám, nehledě na to, že ty věci co po mě chce ta hláška jsem nikdy nenastavoval...[/quote]

Ad 1) zkus se prihlasit se jmenem a heslem do WebMailu O2.
Odesilani by prip. slo zprovoznit pres SMTP server tveho poskytovatele.

Ad 2) jakou mas e-mailovou adresu nastavenou v tom Outlooku?
astec (1823)|1.6.2010 12:39
[quote=Christoferson;378998]Zdravím, mám takový problém s outlookem 2003 a fakt nevím co s tím. Včera mi na něj přišel následující mail:

Vazena pani, vazeny pane,

dovolujeme si Vas informovat, ze Vase sluzba O2 Internet ADSL k pripojce cislo xxxxxxxxx byla zrusena.

Dekujeme, ze jste vyuzivali sluzeb spolecnosti O2.
Budeme radi, pokud se znovu rozhodnete pro vyuzivani nasich sluzeb, v takovem pripade nas prosim kontaktujte na 800 02 02 02 nebo na Lince pro firemni zakazniky 800 203 203, na internetove adrese http://www.cz.o2.com nebo osobne v O2 prodejnach.

S pranim hezkeho dne,
Vase O2

a od té chvíle mi opakovaně naskakuje toto okno

Nepomáhá OK, storno, uložení hesla, nic a přestalo mi fungovat odesílání mailů.

Nejlepší je, že to číslo, ke kterému měla být zrušena přípojka, vůbec neznám a O2 ADSL nevyužívám, nehledě na to, že ty věci co po mě chce ta hláška jsem nikdy nenastavoval...

Můžete mi někdo poradit co s tím? :)
Díky![/quote]

Jak jsi připojen??? Jaký poskytovatel? Toto evidentně je konfigurace pro ADSL připojení...
Christoferson (14)|1.6.2010 20:22
Tak už jsem na to přišel - jediné místo, kde jsem se připojoval přes O2, byl starý kancl, tam ke konci měsíce rušili ADSL. Díval jsem se, že si u mě v Outlooku vytvořili další účet (který právě používal tu adresu co je an printscreenu), tak jsem ho vymazal a všechno je ok :)

Jenom nechápu jak to, že mi tento problém naskočil doma, kde se přes O2 nepřipojuji a čekal bych, že byl ten druhý účet nepoužívaný :notsure

Každopádně díky za odpovědi!!