Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Problém s odesíláním v outlooku

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Zdravím, mám takový problém s outlookem 2003 a fakt nevím co s tím. Včera mi na něj přišel následující mail:

Vazena pani, vazeny pane,

dovolujeme si Vas informovat, ze Vase sluzba O2 Internet ADSL k pripojce cislo xxxxxxxxx byla zrusena.

Dekujeme, ze jste vyuzivali sluzeb spolecnosti O2.
    Budeme radi, pokud se znovu rozhodnete pro vyuzivani nasich sluzeb, v takovem pripade nas prosim kontaktujte na 800 02 02 02 nebo na Lince pro firemni zakazniky 800 203 203, na internetove adrese www.cz.o2.com nebo osobne v O2 prodejnach.

S pranim hezkeho dne,
    Vase O2

a od té chvíle mi opakovaně naskakuje toto okno

Nepomáhá OK, storno, uložení hesla, nic a přestalo mi fungovat odesílání mailů.

Nejlepší je, že to číslo, ke kterému měla být zrušena přípojka, vůbec neznám a O2 ADSL nevyužívám, nehledě na to, že ty věci co po mě chce ta hláška jsem nikdy nenastavoval...

Můžete mi někdo poradit co s tím?
    Díky!
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od Christoferson Zobrazit příspěvek

Nejlepší je, že to číslo, ke kterému měla být zrušena přípojka, vůbec neznám a O2 ADSL nevyužívám, nehledě na to, že ty věci co po mě chce ta hláška jsem nikdy nenastavoval...
    Ad 1) zkus se prihlasit se jmenem a heslem do WebMailu O2.
    Odesilani by prip. slo zprovoznit pres SMTP server tveho poskytovatele.

Ad 2) jakou mas e-mailovou adresu nastavenou v tom Outlooku?

Starousedlík SHW Avatar uživatele astec
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od Christoferson Zobrazit příspěvek
    Zdravím, mám takový problém s outlookem 2003 a fakt nevím co s tím. Včera mi na něj přišel následující mail:

Vazena pani, vazeny pane,

dovolujeme si Vas informovat, ze Vase sluzba O2 Internet ADSL k pripojce cislo xxxxxxxxx byla zrusena.

Dekujeme, ze jste vyuzivali sluzeb spolecnosti O2.
    Budeme radi, pokud se znovu rozhodnete pro vyuzivani nasich sluzeb, v takovem pripade nas prosim kontaktujte na 800 02 02 02 nebo na Lince pro firemni zakazniky 800 203 203, na internetove adrese www.cz.o2.com nebo osobne v O2 prodejnach.

S pranim hezkeho dne,
    Vase O2

a od té chvíle mi opakovaně naskakuje toto okno

Můžete mi někdo poradit co s tím?
    Díky!
    Jak jsi připojen??? Jaký poskytovatel? Toto evidentně je konfigurace pro ADSL připojení...

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Tak už jsem na to přišel - jediné místo, kde jsem se připojoval přes O2, byl starý kancl, tam ke konci měsíce rušili ADSL. Díval jsem se, že si u mě v Outlooku vytvořili další účet (který právě používal tu adresu co je an printscreenu), tak jsem ho vymazal a všechno je ok

Jenom nechápu jak to, že mi tento problém naskočil doma, kde se přes O2 nepřipojuji a čekal bych, že byl ten druhý účet nepoužívaný

Každopádně díky za odpovědi!!

Podobná témata

1. Microsoft Office: Okno MS Outlooku se mi nezobrazuje
    Od Salava v sekci Kancelářské balíky
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 16-09-2011, 16:36
  2. soubory outlooku
    Od DrZelenka v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 19-03-2011, 12:21
  3. Microsoft Office: Oprvávění v Outlooku 2007