reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Zamrzá Firefox

Hyblos (17)|2.6.2010 12:36
Zamrzá mi Firefox. Dělá to pouze ve chvíli, kdy mi vypadne přes Wi-Fi internetové připojení a načítám nějakou stránku. Prohlížeč se sekne a dál s ním nehnu. Vypadne hláška program neodpovídá a musím ho vypnout a znovu spustit. Navíc, když pouštím běžně Firefox, nepamatuje si poslední, aktuálně zobrazenou záložku.

Problém nevyřešila ani několikrát požitá aktualizace Firefoxu - až po nynější 3.6.3
Používám doplněk Adblock plus 1.2 . Dělá to, i když vypnu jeho aktivitu. Myslím ale, že dokud jsem ho nenainstaloval, problém s tím nebyl - ale to jsi nejsem jistý. Jednou Firefox hlásil problémy s Java Console a sám navrhl ji vypnout. Myslím že jsem to povolil, ale bez výsledku.

Docela mě to při prohlížení stránek otravuje.
athens (724)|2.6.2010 15:30
Tak to se ti nedivím když ti vypadne wifi, že net nereaguje. Nastavení u Firefoxu je přeci Nástroje - Možnosti - Záložka obecné - Při startu aplikace firefox: Zobrazit okna a panely z minula
Dojigiri (1629)|2.6.2010 16:32
Zkus vyrobit novej profil (původní přejmenuj). Nějaká extension příčinou klidně být může. Jestli to s čistým profilem dělat nebude, zkoušej extension který používáš doinstalovávat postupně a vždycky zkusit.
(alternativní řešení je ponechat profil a ve správci rozšíření nejdřív všechny zakázat a pak postupně povolovat)