reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Zvukové karty a kodeky: NEFUNKČNÍ ZVUK V PC

Neregistrovaný (0)|2.6.2010 12:43
Jméno tazatele: pcik

Znění dotazu:
Dobrý den, nejde mi zvuk. Dle mého názoru jsem zřejmě, nevědomě, odinstaloval ovladače. Teď nemohu znovu zvuk spravit. Dlouho dobu nic a nyní asi po týdnu mi to píše, že to našlo hardware, ale vzhledem k tomu, že nemám ani instalační CD ani nic podobného, tak to napsalo, že nemohl najít potřebný software v systému. Mám motherboard typ: A7S8X-MX, WINDWOS XP, SERVICE PACK 3. Moc díky za radu, už jsem z toho zoufalý a nevím, co s tím:-)) Hezký den a ještě jednou díky

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
Mám motherboard typ: A7S8X-MX, WINDWOS XP, SERVICE PACK 3, zvuková karta integrovaná
johny__g (6387)|2.6.2010 12:59
http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=mng2ga5QWT68gbtY

Sekce download.

Raději se ještě zeptám, dle čeho se domníváš že jsi nevědomě odinstaloval ovladače? Máš nějaké neznámé zařízení v Device Manageru?
athens (724)|2.6.2010 13:11
Tvoje základní deska má stejnou zvukovou kartu s touto Asus A7V600-X - VIA KT600. Jedná se o zvuková karta ADI AD1888 SoundMAX standardu AC'97.
Stáhl bych tedy ovladače zde záložka: Ke stažení - Operating System: WinXp - AUDIO - a zkusil instalovat.

//Tak prd. Pozdě
Neregistrovaný (0)|2.6.2010 13:27
reaguji na pána johny__g

stáhl jsem to z adresy, kterou jste mi doporučil, ale napsalo mi to po dokončení instalace toto:

Driver not found! Reboot your system and run this setup again
Neregistrovaný (0)|2.6.2010 13:33
jestli to pomůže, tak když třeba je nějaká chyba, tak jde zvuk pouze z bedny, myslím, že ze speakeru, z toho repra v bedně :-)
athens (724)|2.6.2010 13:40
Nemáš tam třeba zbytky nějakých špatných ovladačů?, - odstraň zvukovku ze správce zařízení a nech ji znova detekovat, kdyby to chtělo něco instalovat tak to stornuj a spusť instalaci ovladačů stažených z netu.
kevin00 (10238)|2.6.2010 13:59
Odinstaluj veškeré ovladače a utility spojené se zvukovou kartou, v nouzovém režimu odeber zbytky ovladačů pomocí Driver Sweeperu, poté nainstaluj ovladače aktuální.
Neregistrovaný (0)|2.6.2010 14:19
tak už to jede pánové, po opětovném restartování už šel balíček nainstalovat, díky moc :-)