reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Vista, X-Fi software

Architect (232)|20.3.2007 17:19
Jelikož jsem vlastníkem karty z řady Sound Blaster X-Fi a používám operační systém Windows Vista, tak jsem byl zklamán ovladači k této třídě zvukových karet. Naštěstí se nedávno na internetu objevily nejen plně funkční ovladače od Creative (pro 32 i 64-bit verze), ale také ovladače s aplikacemi, na které jste byli zvyklí u verze pod win XP (SoundFont,
3DMIDI, THX konzole...) Také se objevily zvěsti o "X-Fi 2" a o tom, že se jedná o speciálně moddované ovladače právě pro tuto kartu... (U verze YouP-PAX se nejedná o nové, v březnu vypuštěné ovladače, ale o starší)

Podívejte se a vyzkoušejte sami:
Youp-Pax, Nvnews, Creative forum

Pokud byste věděli o oficiálním balíku i s normálně dodávanými aplikacemi ke X-Fi pro Win XP, tak to prosím doplňte:) Budu za ně vděčný.
Architect (232)|28.4.2007 22:02
Update:
http://files.filefront.com/YouP_PAX_X_FI2007_Rev2/;7148043;/fileinfo.html

Btw. Pro lidi, kteří mají problémy (především na starších MB s KT800 apod.) s využitím CPU s X-Fi pod Vistama mám radu. Pravým na panel hlasitosti -zařížení pro přehrávání - reprodutkoty (Creative SB X-Fi) - možnosti - rozšířené - odškrtněte poslední možnost Vylepšení zvuku. Na úkor některých možností získáte nesekající se přehrávání hudby a vysokou zátěž (ať již audiodg.exe, nebo consolněco...):)