Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 33

Téma: Víkendová diskuze: Používáte herní ovladače?

Starousedlík SHW Avatar uživatele czhunter
    Registrace
    Dec 2007

Dancepad, dancepad, u tanečních her opravdu nemá jiný ovladač smysl
    Škoda že sousedi dole jsou jiného názoru ...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Ovladače mám dva.
    Ten první je hodně starý gamepad, který mi leží ve skříni, a používal jsem ho jenom když jsem si chtěl ve dvou zahrát NHL 2001 nebo NFS Hot Pursuit 3.
    A ten druhý je volant, na kterém si občas zařádím v nějaké dobré závodní hře, ale ne ve všech hrách se volant uplatní (třeba v Toca Race Driver 3 se mi auto s volantem přetáčí a nedá se s tím jezdit). Jinak si volant vychvaluji, je to dobrá věc k závodním hrám.

Neregistrovaný

Teď jsem si všiml, že čas je pořád "zimní ". Od doby, co se to přehodilo, tak su furt ve spěchu..

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Na strategie obcas touchscreen, obcas i na quake kdyz neni po ruce mys Na velkym jsem jednu dobu pouzival sixaxis - nesrovanatlene lepsi nez humpolackej rumblepad

Starousedlík SHW Avatar uživatele hawkeye9898
    Registrace
    Feb 2008

logitech dual action gamepad - aj ked som ho uz dlho nepouzil...hraval som s nim hlavne NHL dokedy bola tato seria normlna
    a potom logitech driving force GT na NFS (900st otacky) a dirt2 (180st otacky)

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Na strieľačky používam klávesnicu a myš, na všetko ostatné Xbox 360 controler for Windows.

Nováček
    Registrace
    May 2006

suhlasim, mam wireless logitech rumblepad ale niekde som vo vypredaji zohnal x360 ovladac a je to lepsie. hlavne na vsetky 3d z pohladu zhora a podobne, plus hry pre dvoch hracov - lego star wars s dcerou vo dvojici. Na simulatory je najlepsie asi MS sidewinder, mal som povodny force feedback a nepodarilo sa mi ho znicit za skoro desat rokov, teraz mam usb MS SW FF2 usb hlavne kvoli ne-podpore gameportu vo win7 . Skoda ze MS ukoncil vyrobu, asi preto ze boli prilis dobre.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele wthulmann
    Registrace
    May 2006

Na hry jako takové mám jen klávesnici a dobrou myš. Nutno dodat, že hraju jen startegie, FPS a RPG.

nicméně v práci občas používám Saitek pro gamer command unit jakožto rozšíření klávesnice o makro klávesy.

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

Hry pouze v originále, ČLOVĚČE NEZLOB SE a DÁMU, to při návštěvě synovců.

Občasný diskutér Avatar uživatele Lugh03
    Registrace
    Nov 2009

Joystick logitech extreme 3D pro. Občas si zalítám se sturmovikem ------ , ale tím občas myslím tak 5x za rok, na to ten joy bohatě stačí .

Obyvatel SHW Avatar uživatele Suprak
    Registrace
    Mar 2009

Mám gamepad Logitech Rumblepad II a volant Logitech Formula Vibrati?on Feedba?ck Wheel - na tom jsem donedávna jezdil simracing. Chtěl bych ale pořádný volant - G25, nebo G27. Ten krám co mám se snaží rozpadnout, má za sebou už hodně oprav. Na začátku jsem SR jezdil i na gamepadu a docela mi to šlo, býval jsem na špičce, nebo jsem se jí držel. Po přechodu na volant jsem malinko zpomalil. Teď na gamepadu už jen TMN4ever.

Neregistrovaný Wries

Úplně souhlasím s lexxem. Taky jsem odkojený na PS a na gamepadu (Rumblepad 2) hraju spoustu her, hlavně konzolový předělávky (Assassin's Creed 2, Batman Arkham Asylum, PES 2010 a třeba takový Dead Space na klávesnici bylo nereálný), ale střílečky a normální hry hraju na klávesce (quake, stalker, gta). Měl jsem i volant, ale na závody moc nejsem. Pěkný zbytek víkendu.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Taky jsem začínal hrát na PS1 a PS2. A tam jsem se naučil, že jedině originál Joypad je ten správný.
    Dnes už hraju jenom na PC a Joypad používám pouze u aut a hopsaček (děti).
    Používám ač drahý, ale zato perfektní joypad od Microsoftu pro Xbox 360. Mám jak drátový, tak i bezdrátový a oba jsou super. Doporučuji.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od jenda-78 Zobrazit příspěvek
    Taky jsem začínal hrát na PS1 a PS2. A tam jsem se naučil, že jedině originál Joypad je ten správný.
    Presne tak - taktez jsem hraval na PS1/2 a nikdy az na vyjimky "druhovyroby" nijak nepotesily. Nastesti jsem pomerne brzy poridil Sidewinder (analog) k PC takze jsem nemel problem s XBOX ovladacem (imho obavy z nepohodlnosti nejsou na miste, naopak pro ty co maji vetsi ruce vhodnejsi nez DualShocky). Celkem dost jsem byl spokojen s Thrustmasterem s analogovym plynem/brzdou (PS2/PC)

Starousedlík SHW Avatar uživatele athens
    Registrace
    Dec 2007

Když hraji hokej či fotbal (už dlouho jsem nehrál ) používám Saitek P990 Dual Analog. Jinak klasika klávesnice / myš.

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: Používáte DisplayPort či HDMI?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 48
    Poslední příspěvek: 17-12-2011, 13:10
  2. Víkendová diskuze: Používáte navigaci?
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 01-08-2011, 09:13
  3. Používáte u PC herní ovladače (joystick, volant aj.)?
    Od husky14 v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 21-07-2011, 22:05
  4. Víkendová diskuze: Používáte SSD?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 73
    Poslední příspěvek: 15-06-2011, 11:09
  5. Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 30-03-2009, 22:07