reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Vypínání PC při startu

ARTmen (13)|5.6.2010 18:22
Mám takovýhle problém, při čištění PC stlačeným vzduchem, odendal jsme bočnici, a postupně jsem vyndal a vyčistil grafickou kartu a chladič procesoru po poskaládání a pozapojování PC jsem počítač zapnul, počítač začne "hrabat" a po chvíli se zase vypne, je jedno jestli se zrovna spouštějí win 7, nebo jestli jsem zrovna v BIOSu. Jedná se o PC, který mám v podpisu. Neví někdo co s tím. Kabely jsem překontrolovával, všechny větráky se roztočí. Před tímhle počítač v pořádku fungoval.

Ještě jsem zapomněl dodat ža při zapínání jednou pípne.

Předem díky za odpověď
Deee-aN (3834)|5.6.2010 19:13
Nenafoukal sis prach do zdroje?
ARTmen (13)|5.6.2010 19:55
Je to možný, ten zdroj sem tím stlačeným vzduchem čistil. To by potom dělalo tohle, že by se to samo vypínalo?
Deee-aN (3834)|5.6.2010 20:24
Je možný, že se to dostalo někam, kam potom nemůže chladící vzduch fanu zdroje (točí se?) a zdroj se kvůli přehřátí vypíná.
ARTmen (13)|5.6.2010 20:54
Tak jsem právě ten zdroj pročistil ze všech stran tím vzduchem a stejně to dělá to co předtím.

EDIT: Ten fan u zdroje i ostatní větráky se normálně točí
ARTmen (13)|5.6.2010 21:02
I když je pravda že při prvnim startu po tom pročištění se to vypnulo o něco déle (bylo vidět logo win7 při spouštění), ale pak už zase stejně při zobrazení

EDIT: Tak problém vyřešen, jak jsem zjistil pořádně jsem nedocvaknul CPU FAN a tím pádem se přehříval CPU