reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Periferie: Pomoc s výběrem setu klávesnice a myši

Neregistrovaný (0)|5.6.2010 18:37
Jméno tazatele: Tomas

Znění dotazu:
Zdravím,
potřeboval bych poradit s výběrem setu klávesnice a myši. Hledal jsem na internetu kvalitní set, který by splňoval mé požadavky (bezdrátový, max. cena do 1 500 Kč, multimediální tlačítka a ergonomická klávesnice) a vybral jsem 4 kandidáty.
Zde jsou: http://sety-klavesnice-mysi.heureka.cz/srovnani-produktu--microsoft-wireless-laser-desktop-6000_-_genius-ergomedia-823-laser_-_logitech-cordless-desktop-wave-pro_-_microsoft-wireless-laser-desktop-5000/?fromclipboard

Bohužel zde jsem se zasekl. Nemůžu se rozhodnout, který set si koupit. Nejvíce by se mi líbil asi model od Microsoftu, ale nejsem si jistý jaký typ (jestli 5000 nebo 6000) a jak se od sebe liší (předpokládám, že by měl být 6000 lepší). Nebo existuje ještě lepší set, který by splňoval mé požadavky?

Velmi bych ocenil vaši pomoct, pokud víte který produkt je lepší a nebo s ním máte zkušenosti.

Díky

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
kevin00 (10238)|6.6.2010 09:21
Genius bych z výběru vyřadil. Výrobky Genius nejsou kvalitní a to jak po stránce provedení, tak po stránce ovladačů. Sety od MS nemají signalizaci zapnutí/vypnutí Caps/Num/Scroll Lock, set od Logitechu má zase nestandardní rozložení kláves nad kurzorovými šipkami. Musíš si vybrat, co bude pro tebe "menší zlo".
Sommer (384)|6.6.2010 13:31
Osobně mám zkušenost s posledním setem Logitech. Obecně mám s jejich výrobky výborné zkušenosti, mají i kvalitní a povedené ovladače. Pokud pro tebe to nestandardní rozložení kláves není překážkou, tak bych doporučil Logitech, jinak Microsoft.
Neregistrovaný (0)|7.6.2010 20:43
kevin00, Sommer: OK, díky moc. ;-)